Spēlētāji

Raženais un pieredzes bagātais latviešu hokeja centra uzbrucējs Artūrs Ozoliņš nākošā sezonā spēlēs HK “Zemgale/LLU” sastāvā.

Uzbrucēju Artūru Ozoliņu pazīst katrs Latvijas izlases spēlētājs un treneris, jo viņš daudzas reizes ir aizstāvējis valsts godu pārbaudes turnīros nacionālās izlases sastāvā. Pagājušo sezonu Artūrs noslēdza Alpu līgas hokeja komandā “Lustenau”, kurā aizvadīja 18 spēles un guva 5 vārtus un atdeva 11 rezultatīvās piespēles.

“Dinamo Rīga” jauniešu hokeja skolas audzēknis U-18 un U-20 izlasēs izcēlās ar lielu rezultativitāti un tādēļ 2006. gadā ar 45. numuru tika draftēts Kanādas hokeja līgas komandā “Guelph Storm”. Tālāko leģionāra karjeru turpinājis Zviedrijas klubos, kur kopā aizvadīja 4 sezonas.

Pēc Zviedrijas Artūrs uz divām sezonām devās uz Kazahstānu no kurienes jau nonāca Krievijas Augstākās līgas līmenī. Kopumā tālajā kaimiņvalstī aizvadīja sešas sezonas un 2019. gadā tika iekļauts Latvijas nacionālās izlases kandidātu sarakstā.

Artūra pievienošanas “Zemgale/LLU” tiek gaidīta ar intrigu, jo labi centra uzbrucēji ir deficīts ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē. Pie tam ļoti labi noderēs viņa lielā pieredze garās un smagās sezonās, kuru varēs nodot gados jaunākiem Jelgavas hokejistiem.

Share