Informācija

Jelgavas hokeja klubs “Zemgale” 2023. gada februārī rīko “Ģimenes mēnesi”, kura laikā veltīs savu uzmanību Latvijas ģimenēm, rīkojot publiskās slidošanas pasākumu un atvieglojot hokeja spēļu apmeklējumus.

Hokeja klubs “Zemgale” labi apzinās tās grūtības ar kurām saskarās bērnu ģimenes ikdienā un pateicībā par ieguldījumu mūsu nākotnes paaudzes audzināšanā vēlas paplašināt to iespējas jauki pavadīt kopīgo laiku.

25.februārī hokeja klubs “Zemgale” no plkst.11:00 līdz plkst.12:00 rīko publisko slidošanu Jelgavas Pasta salas slidotavā, kuru bez maksas varēs apmeklēt ģimenes ar bērniem. Bezmaksas apmeklējums garantēts ģimenēm, kuras ieradīsies ar bērnu un vismaz vienu vecāku. Ņemiet līdzi savas slidas, bet ja jums tās nav, mēs piedāvāsim tās bez maksas savu iespēju robežās.

Februārī uz visām “Zemgale/LLU” mājas spēlēm Jelgavas ledus hallē Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ ģimenes karte” uzrādītājiem par ieeju nebūs jāmaksā.

Hokeja klubs “Zemgale” plāno parakstīt sadarbības līgumu ar “Sabiedrības integrācijas fondu”, kurš ļaus daudzbērnu ģimenēm, uzrādot “3+ ģimenes karti” apmeklēt “Zemgale/LLU” mājas spēles bez maksas arī turpmāk.

Saistītie raksti

Share