LV izlases

“Zemgale/LLU” aizsargs Daniels Goršanovs savā debijas spēlē Latvijas U-23 valstsvienības sastāvā guva savus pirmos vārtus, kas kaldināja komandas uzvaru pār Lietuvas pieaugušo izlasi “Triju jūru kausā” (Three Sea Cup, Turniej o Puchar Trójmorza) ar rezultātu 5:0 (2:0; 2:0; 1:0).

Aizsargs Daniels Goršanovs šosezon Optibet hokeja līgā “Zemgale/LLU” sastāvā aizvadīja kopā 20 spēles regulārā čempionātā un 7 – izslēgšanas spēļu kārtā, neizceļoties ar rezultativitātes punktiem, bet aktīvi piedalījies treniņu procesos un atradās ātrās rezerves rindās.

Polijas pilsētās Katovices notiekošā “Triju jūru kausa” turnīrā, Latvijas U-23 valstsvienība pirmajā spēlē tikās ar Lietuvas pieaugušo hokeja izlasi un spēles pirmās trešdaļas septiņpadsmitajā minūtē ripa nonāca pie Jelgavas jaunā aizsarga. Daniels no labā borta veica negaidītu un precīzu metienu uz vārtiem, panākot spēles rezultātu 2:0.

Latvijas U-23 valstsvienība pieveica kaimiņus no Lietuvas ar rezultātu 5:0. Ar vārtu guvumu un rezultatīvo piespēli šajā spēlē izcēlās arī “Zemgale/LLU” uzbrucējs Frenks Razgals. Pa vienai rezultatīvajai piespēlei uzbrucējam Robertam Petrovičam un aizsargam Patrikam Ozolam.

Latvijas U-23 valstsvienībā (lielās izlases dublieri) dalībai “Triju jūru kausa” turnīrā Polijā iekļauti pieci “Zemgale/LLU” hokejisti: Patriks Ozols, Daniels Goršanovs, Frenks Razgals, Roberts Petrovičs, Deniss Vilmans. No 17. līdz 21. aprīlim U-23 valstsvienība Katovice sacentīsies ar Polijas, Lietuvas un Igaunijas pieaugušo izlasēm.

Spēles statistika šeit.

Turnīra tabula šeit.

Foto: Ruslans Antropovs

Spēles ieraksts

Share