Jaunumi

Hokeja kluba (HK) «Zemgale/LLU» noslēdzis sadarbības līgumu ar SIA «Astarte-Nafta», kas paredz finansiālu atbalstu hokeja attīstībai Jelgavā.

Lai arī «Astarte-Nafta» atbalstu hokejam Jelgavā sniegusi jau daudzus gadus, oficiāls sadarbības līgums noslēgts pirmo reizi.

HK «Zemgale/LLU» direktors Aivars Zeltiņš neslēpj, ka pēdējos gados atbalstītāju piesaiste sporta jomā bijusi nedaudz sarežģītāka, jo pēc nodokļu reformas uzņēmumi vairs nesaņem nodokļu atlaides par ziedojumiem nevalstisko organizāciju sektoram. «Es augstu novērtēja līdzšinējo «Astarte-Nafta» atbalstu, un esmu gandarīts, ka mūsu sadarbība turpināsies jaunā līmenī,» tā A.Zeltiņš.

«Astarte-Nafta» atzīst, ka ir gandarīta par iespēju ieguldīt savu artavu sporta attīstībā. «Hokejs Jelgavā nodrošināts, kā varētu teikt, pilnā ciklā, sākot no mazajiem hokejistiem un Virslīgas komandas līdz veterānu komandai, tādēļ ceram, ka mūsu atbalsts varētu palīdzēt šo sporta veidu stiprināt vēl vairāk, tiecoties uz jaunām uzvarām un sasniegumiem,» piebilst SIA «Astarte-Nafta» valdes priekšsēdētājs Ojārs Karčevskis.

Sīkākā informācija:
HK «Zemgale/LLU» direktors
Aivars Zeltiņš
Tālr.: +371-29436870

Share