Jaunumi

Gatavojoties nākošajai sezonai, Jelgavas ledus hallē veikts nopietns darbs, lai uzlabotu sporta vērošanu un skatītāju drošību. Uzlabojumi nāks par labu arī sportistiem.

Jūnija beigās Jelgavas ledus hallē tika demontēti vecie laukuma borti un to vietā uzstādīti jauni, elastīgie. Stiklu šuvumi tagad ir savienoti ar caurspīdīgām plāksnēm, kas palielina iespējas vērot uz ledus notiekošo.

Pirmā stāva skatītājiem tagad nevajadzēs stāvēt pie bortiem, bet varēs glauni visu vērot, sēžot uz krēsliem. Uzlabosies arī to drošība. Agrāk nācās saskarties ar ripas izmešanām dēļ zemiem stikliem. Tagad stikli ir augsti un tādu iespēju risks ir krietni samazinājies.

Hokeja spēlētājiem būs nedaudz jāpierod pie jauniem bortiem, jo galos nedaudz mainījusies ģeometrija, bet tās nav tik lielas izmaiņas, jo galu galā mūsu sportisti ir spēlējuši ļoti dažādās hallēs.

Plašāks ir kļuvis uz rezerves soliņa, ka arī šeit tagad ir divi vārtiņi. Savienojumā ar nedaudz zemāku bortu, hokejistu maiņas varēs notikt ātrāk.

Tika veikta arī apkope ledus saldēšanas sistēmā un veikt daži uzlabojumi, kuri ļaus efektīvāk saglabāt aukstumu halles iekšienē.

Kosmētiskais remonts veikts foajē, kafejnīcā, ģērbtuvēs un treniņu zālēs. Halle ar nepacietību gaida, kad sāksies jaunā sezonā un tās apmeklētāji varēs izbaudīt visas jaunās ērtības.

Share