JLSS

“Jelgavas ledus sporta skolas” (JLSS) audzēknis Renārs Kārkls startēja “Rīgas Dinamo” sastāvā pārbaudes turnīrā “Wingas Cup” (Vācija).

Aizsargs Renārs Kārkls mācījies JLSS un startēja tās jauniešu komandās dažādās vecuma grupās. Kopš 2014. gada uz divām sezonām pārgāja spēlēt uz “Venta 2002” klubu, kurā 70 spēlēs izcēlies ar 17 gūtiem vārtiem un 21 rezultatīvu piespēli.

2016. gadā Renārs pārgāja uz hokeja klubu “Rīga”, startējot Jaunatnes hokeja līgā (MHL) un aizvadot 45 spēles, kurās guva 1 vārtus un atdevis 2 rezultatīvas piespēles. Jaunā sezonā aizsargs turpinās spēlēt klubā, bet var būt arī kādas pārmaiņas puiša karjerā.

2017. gada aprīlī Kārkls startēja Latvijas U18 izlasē un aizvadīja jauniešu Pasaules čempionātā Slovākijā septiņas spēles, kurā atdeva vienu rezultatīvu piespēli.

18 gadus vecais jaunietis uz pārbaudes periodu ir iekļauts “Rīgas Dinamo” (KHL) sastāvā un aizvadījis pirmās spēles “Wingas Cup” turnīrā Vācijā. Pēdējā turnīra spēlē, asistējot Mikam Indrašim un T.J. Galiardi, Renārs Kārkls guva savus pirmos vārtus prestižākajā Latvijas hokeja komandā un leģendāra Sanda Ozoliņa vadībā.

Renārs Kārkls – Eliteprospects profils
Renārs Kārkls – Rīgas Dinamo profils

Share