Jaunieši (JLSS)

Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) hokeja komanda vecumā līdz 17 gadu vecumam “JLSS U-17” aizvadīja savu pirmo spēli Latvijas Bērnu un jauniešu hokeja čempionātā (LBJČH) un atzina “HS Rīga 2008” pārākumu ar rezultātu 1:4 (1:1; 0:2; 0:1).

Spēles sākums izskatījās cerīgs, jo jau pirmajā minūtē pēc Edvarda Grinsona piespēlēs vārtus “JLSS U-17” labā guva Kārlis Gustavs Mendziņš – 1:0. Septiņas minūtes vēlāk “HS Rīga 2008” uzbrucējs Martins Klaucāns izlīdzināja spēles rezultātu – 1:1.

Rīdzinieki virsroku spēles iznākumā guva otrajā trešdaļā, kurā Kristers Obuks un Timurs Mališevs sešu minūšu laikā guva divus vārtus – 1:3.

Trešajā trešdaļā “JLSS U-17” cīnījās, lai lauztu spēles gaitu, bet septītajā minūtē rīdzinieku uzbrucējs Ričards Rutkis guva uzvaras vārtus un spēles rezultātu vairs neizdevās mainīt – 1:4.

“JLSS U-17” – “HS Rīga 2008” 1:4 (1:1; 0:2; 0:1)

Vārtu guvēji: 00:57 Kārlis Gustavs Mendziņš (Grinsons); 07:44 Martins Klaucāns (Mališevs, Erdmanis-Hermanis); 25:29 Kristers Obuks (Vuškāns); 32:06 Timurs Mališevs (Klaucāns); 47:01 Ričards Rutkis (Klaucāns, Laugalis).