JLSS

Jelgavas Ledus sporta skolas hokeja komanda “JLSS U-17” smagnēji iesākusi savu dalību Latvijas bērnu un jaunatnes hokeja čempionātā (LBJČH), izcīnot vienu uzvaru un piedzīvojot smagu zaudējumu.

Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) audzēkņi vecumā līdz 17 gadiem pēdējos divos gados dēļ pandēmijas radītiem ierobežojumiem nav aizvadījušas pilnvērtīgas sezonas un diezgan smagnēji iesāka jauno. Daļa no jauniem hokejistiem piedalās arī “Zemgale Juniors” treniņos, kas ir papildus slogs pie kura tiem ir jāpierod.

Pirmajā sezonas spēlē jelgavnieki pārliecinoši sagrāva vienaudžus no HK “Ventspils” – 8:2. Šajā spēlē aizsargs Artis Ķergalvis sakrāja 3 rezultativitātes punktus (2 vārti + 1 piespēle). Vēl četri “JLSS U17” spēlētāji guva pa 2 rezultativitātes punktiem.

Pēc pārliecinoša starta jelgavniekiem pretī stājās hokeja skolas “Rīga” specklases audzēkņi no “HS Rīga 2006” un sagrāva mājiniekus ar rezultātu 1:8. Vienīgos vārtus “JLSS U17” rindās, izmantojot lielo vairākumu, guva aizsargs Artis Ķergalvis.

Lai arī rīdziniekiem bija manāms fiziskais un tehniskais pārsvars, JLSS audzēkņi ir pa brīdim spēja parādīt īpaši Jelgavas hokejam raksturīgo spēles manieri un nepadoties smagos brīžos. Turpinot kopt šīs īpašības, jaunieši spēs uzrādīt labus rezultātus. Galvenais “nemest plinti krūmos”.

Foto: Ruslans Antropovs

Saistītie ieraksti

Share