Jaunieši (JLSS)

“JLSS U13” komanda LBJČH AA grupā līdz 2025. gada beigām veikusi ievērojamu kāpumu – no pēdējās vietas līdz trešajai.

Jelgavas Ledus sporta skolas hokeja komanda “JLSS U13” Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāta (LBJČH) AA grupas turnīrā 2025. gada izskaņā demonstrējusi pārliecinošu progresu, pakāpjoties no pēdējās vietas septembra beigās līdz trešajai pozīcijai turnīra tabulā.

Sezonas gaitā komanda aizvadīja virkni saspringtu un rezultatīvu spēļu, izcīnot vairākas svarīgas uzvaras pret tiešajiem konkurentiem. Uzvaras savā laukumā pret Tukums/Stīga RM, Baltu Vilkiem, Hockey Planet un BIG, kā arī panākumi izbraukumā Tukumā un pret Hockey Planet, ļāva pakāpeniski krāt punktus un nostiprināt pozīcijas tabulas augšdaļā.

Īpaši nozīmīga bija sezonas otrās puses spēļu sērija, kurā jelgavnieki apliecināja raksturu un spēju izšķirošos brīžos nosargāt rezultātu. Lai arī neiztika bez sāpīgiem zaudējumiem, komanda saglabāja stabilitāti un turpināja punktu krāšanu.

Pēc 12 aizvadītām spēlēm “JLSS U13” ar 19 punktiem ieņem 3. vietu LBJČH U13 AA grupas turnīra tabulā, atpaliekot tikai no Daugavpils SS un Talsu NSS/THK.

Turnīra turpinājumā komandu sagaida intensīvas un līdzvērtīgas cīņas, jo punktu starpības starp vairākām vienībām ir minimālas. “JLSS U13” mērķis sezonas otrajā daļā ir saglabāt stabilu sniegumu un turpināt cīņu par vietu turnīra augšgalā.

LBJČH U13 AA turnīra tabula

Vieta

Komanda

Spēles Punkti
1. Daugavpils SS 12 30
2. Talsu NSS/THK 12 20
3. JLSS U13 12 19
4. Hockey Planet 12 18
5. HS BIG 12 18
6. Baltu Vilki 12 15
7. HK Tukums/Stiga RM 12 6

Foto: Ruslans Antropovs

Saistītie raksti

Share