Jaunieši (JLSS)

“Jelgavas Ledus sporta skolas” (JLSS) jauniešu līdz 15 gadu vecumam komanda “JLSS U15” decembrī uzsāka cīņas līderu “A” grupā un apliecināja savu vietu tajā.

03.decembrī savās mājās “JLSS U15” uzņēma viesus no Daugavpils – “DLSS U-15A”, kuri ar vienu vārtu guvumu izvirzījās vadībā spēles pirmajā trešdaļā. Otrā trešdaļa tika aizvadīta bez vārtu guvumiem, bet trešajā izvērtās īstā cīkstēšanās.

Daugavpilieši guva divu vārtu pārsvaru, bet tad jelgavnieki ar trim vārtiem atspēlējās un izvirzījās vadībā. Trīs ar pusi minūtes līdz spēles beigām viesiem izdevās izlīdzināt rezultātu un uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienos, kur jelgavniekiem paveicās mazāk – 3:4 (0:1; 0:0; 3:2; 0:1). Divus vārtus spēlē guva Artis Duklavs un vienus Marks Jermakovs.

15.decembrī “JLSS U15” devās izbraukumā uz Rīgu, kura ar rezultātu 4:3 (0:0; 2:1; 2:2) pieveica vienaudžus no “HS Rīga 2009”. Spēles rezultāts tika atklāts tikai spēles otrajā trešdaļā un jelgavniekiem tajā izdevās izvirzīties vadībā ar vienu vārtu pārsvaru.

Trešajā trešdaļā rīdzinieki spēja atspēlēties un izvirzīties vadībā, bet “JLSS U15” hokejisti spēja izraut uzvaru sev par labu. Precīzi šajā spēlē bija Arsenijs Gramiko, Klāvs Kovaļevskis, Artis Duklavs un Ralfs Līcis.

18.decembrī savās mājās “JLSS U15” ar rezultātu 4:2 (2:2; 1:0; 1:0) pieveica “HS Mārupe” hokejistus. Viesi ātri izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru, bet arī jelgavnieki neslinkoja un līdz trešdaļas beigām rezultātu izlīdzināja.

Otrajā un trešajā trešdaļā “JLSS U15” hokejisti guva pa vieniem vārtiem un ar to arī pietika priekš uzvaras. Divus vārtus šajā cīņā guva Artis Duklavs, pa vieniem Arsenija Gromiko un Ralfa Līča kontā.