Jaunieši (JLSS)

Oktobrī “JLSS U15” aizvadīja trīs spēles Latvijas Bērnu un jauniešu hokeja čempionātā, piekāpjoties vienā no tām un saglabājot vietu turnīra tabulas augšgalā.

2.oktobrī “JLSS U15” savās mājās tikās ar pretiniekiem no “Falcons 08” un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:1 (0:0; 2:1; 0:0). Artis Duklavs, spēlējot vairākumā, atklāja spēles rezultātu otrās trešdaļas sākumā. Spēles nogriežņa vidū “Falcons 08” hokejists Džeiss Kuļikovs vairākumā izlīdzināja rezultātu 1:1. Savukārt trešdaļas izskaņā vairākumu izmantoja jelgavnieks Rūdolfs Ozoliņš, gūstos uzvaras vārtus – 2:1.

9.oktobrī “JLSS U15” devās izbraukuma spēlē uz Daugavpili, kur piedzīvoja pirmo sezonas zaudējumu pret “DLSS U15A” ar rezultātu 2:4 (1:2; 1:0; 0:2). Pirmajā trešdaļa ledus saimnieki izvirzījās vadībā, bet Emīls Brakše spēja izmantot vairākumu, lai izlīdzinātu rezultātu. “DLSS U15A” līdz trešdaļas beigām spēja atkārtoti izvirzīties vadībā. Otrajā trešdaļā, izmantojot lielo vairākumu, Emīls Mētra atkārtoti izlīdzināja rezultātu. Diemžēl trešās trešdaļas vidū daugavpilieši guva divus vārtus un sagādāja “JLSS U15” pirmo zaudējumu ar rezultātu 2:4.

12.oktobrī “JLSS U15” Jelgavas ledus hallē uzņēma “BaltuVilki/BHC37” un sagrāva tos ar rezultātu 12:1 (6:0; 3:0; 3:1), saglabājot pirmo vietu turnīra tabulā. Markuss Budņiks un Arvis Kulbergs guva pa diviem vārtiem, bet ar vienu vārtu guvumu atzīmējās Henrijs Kursišs, Emīls Mētra, Ralfs Līcis, Artis Duklavs, Rūdolfs Ozoliņš, Ivans Polovcevs, Emīls Kovaļevskis un Arsenijs Gramiko.

Foto: Ruslans Antropovs

Saistītie raksti

Share