JLSS

Jelgavas ledus sporta skolas (JLSS) talantīgo jauniešu komanda “JLSS U17” 2018. gada 8. septembrī uzsāka savu dalību Latvijas čempionātā, sagraujot “IHS/Prizma” ar rezultātu – 14:0 (5:0; 5:0; 4:0).

“JLSS U17” sastāvā startē Jelgavas talantīgākie jaunās paaudzes hokejisti, četri no kuriem šī gada augustā aizvadīja turnīru Austrijā nacionālās valstsvienības sastāvā. Pirmos vārtus jelgavnieki guva jau spēles trešajā minūtē un trešdaļas vidū jau bija vadībā ar rezultātu – 5:0. Otrā trešdaļa arī tika gūti pieci vārti, bet trešajā trešdaļā – četri.

Rezultatīvākais uzbrucējs Artūrs Karaša spēlē guva sešus vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli (6+1). Viņa maiņas partneri spēlē guva pa pieciem punktiem. Ričards Briņecs guva trīs vārtus un izdarījis divas rezultatīvās piespēles (3+2), bet Klāvs Veinbergs – vienus vārtus un četras rezultatīvās piespēles (1+4). Otrais rezultatīvākais komandas uzbrucējs Kristers Brauns guva vienus vārtus un izdarīja piecas rezultatīvās piespēles (1+5). Vēl ar vārtu guvumiem atzīmējās Ričards Brauns, Vitālijs Čerkass un Ēriks Sčerbakovs.

Share