JLSS

Uzvaras divās janvāra spēlēs “JLSS U17” ļāva saglabāt savu piekto vietu LBJČH turnīrā un cerības kāpienam uz augšu tabulā.

19.janvārī jelgavnieki tikās ar saviem tuvākiem sekotājiem tabulā – “LSSS” un ļoti saspringtā cīņā panāca uzvaru ar rezultātu 6:4 (2:0; 0:4; 4:0). Pirmajā trešdaļā “JLSS U17” ar Ričarda Briņeca un Reinarda Dāvja Pētersona gūtiem vārtiem pārliecinoši izvirzījās spēles vadībā (2:0). Otrajā trešdaļā jelgavnieki zaudēja koncentrāciju un virzību uz pretinieka vārtiem. Rezultātā “LSSS” trešdaļas laikā guva četrus vārtus un pamatīgi iedragāja jelgavnieku pašpārliecinātību (2:4). Pirms pēdējā trešdaļas treneri bija spiesti nopietni uzmundrināt spēlētājus, lai tie atkoptos un spētu lauzt spēles gaitu. Trešdaļas gaitā Kristers Brauns guva divus vārtus un vēl pa vieniem guva Klāvs Veinbergs un Artūrs Karaša panākot uzvaru ar rezultātu 6:4.

26.janvārī “JLSS U17” izbraukumā viegli pieveica vājāku pretinieku “Daugava/Sāga” ar rezultātu 4:0 (1:0; 3:0; 0:0). Ar diviem vārtiem spēlē atzīmējās Vitālijs Čerkass un pa vieniem vārtiem Danielam Goršanovam un Ērikam Sčerbakovam.

Foto galerija

Saistītie raksti

Share