Jaunieši (JLSS)

“Jelgavas Ledus sporta skolas” (JLSS) jauniešu līdz 17 gadu vecumam komanda “JLSS U17” janvārī Latvijas Bērnu un jauniešu hokeja čempionāta (LBJČH) izcīnīja trīs uzvaras, turpinot savu piecu uzvaru sēriju.

7.janvārī “JLSS U17” savās mājās uzņēma vienaudžus no “Liepājas SSS”, kurus pieveica ar rezultātu 3:2 (3:0; 0:0; 0:2). Jelgavnieki ar trim vārtiem izvirzījās spēles vadībā pirmajā trešdaļā. Otrajā komandas vārtus neguva, bet trešajā liepājniekiem izdevās atgūt divus vārtus. Jelgavnieku rindās ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Kārlis Gustavs Mendziņš, ar vieniem – Edvards Grinsons.

21.janvārī Jelgavas ledus hallē “JLSS U17” ar rezultātu 8:4 (4:2; 1:2; 3:0) pieveica “HK Ventspils/HS Mārupe” apvienoto komandu. Arī šajā spēlē jelgavnieki izvirzījās spēles vadībā jau pirmajā trešdaļā un spēja to saglabāt līdz spēles beigām. Kārlis Gustavs Mendziņš šajā spēlē guva trīs vārtus, divus guva – Edvards Grinsosn, bet pa vieniem vārtiem Robertam Bergmanim, Arvim Jansonam un Olfam Bindulim.

28.janvārī jelgavnieki devās uz Rīgu, kur “Volvo sporta centra” ledus hallē ar rezultātu 2:0 (0:0; 1:0; 1:0) pieveica “Jūrmalas SS/HK Tukums” apvienoto komandu. Sīvā cīņā Olafa Binduļa un Edvarda Grinsona vārtu guvumi sagādāja “JLSS U17” trešo uzvaru gada pirmajā mēnesī.

Rezultatīvāko “JLSS U17” spēlētāju trijnieks šobrīd izskatās sekojoši. Olafs Bindulis ar sešiem vārtiem un trim piespēlēm ieņem pirmo vietu. Otrajā vietā Kārlis Gustavs Mendziņš ar pieciem vārtiem un trim piespēlēm. Trešajā – Mārtiņš Vītols (4+4).

U-17 “B” grupas turnīra tabula

Vieta

Komanda

Spēles

Punkti

1.

JLSS U17

5

15

2.

Liepājas SSS

4

9

3.

Prizma 07

4

3

4.

HK Ventspils/HS Mārupe

2

3

5.

Jūrmalas SS/HK Tukums

5

0

Foto: Ruslans Antropovs

Saistītie raksti

Share