“Zemgale/LLU” priekšpēdējā Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē pēcspēles metienos revanšējās “Liepāja” hokejistiem 1:0 (0:0; 0:0; 0:0; 0:0; 1:0). Vienīgos vārtus jelgavnieku labā guva uzbrucējs Deniss Vilmans, bet vārtsargs Mariuss Bajarūns-Galējs aizvadīja savu otro sezonas “sauso” spēli.

Atšķirībā no vakardienas spēles “Zemgale/LLU” šodien bija labāka spēles un ripas kontroles ziņā, kas lika liepājnieku vārtsargam Mārim Jučeram pamatīgi pasvīst savos vārtos. Jelgavnieku uzbrucējam Frenkam Razgalam bija lieliska iespēja noslēgt solo uzbrukumu ar vārtu guvumu, bet laukuma saimnieku vārtsargs nospēlēja vārtos bez kļūdām. “Zemgale/LLU” hokejisti pirmajā trešdaļā divas reizes spēlēja vairākumā, bet liepājnieki vienu, bet neviena no komandām šīs iespējas neizmantoja.

Otro trešdaļu “Zemgale/LLU” iesāka ar lielu apņēmību mainīt spēles gaitu sev par labu, bet “Liepājas” hokejistiem kopā ar vārtsargu izdevās šo spiedienu neitralizēt. Jelgavniekiem neizdevās izmantot ne vairākumu, ne “tuvā soliņa” priekšrocības. Cīņā ar laukuma saimniekiem cieta aizsargs Harijs Brants.

Trešajā spēles nogrieznī “Zemgale/LLU” hokejisti uzrādīja lielu centību, lai gūtu vārtus, bet liepājnieku vārtsargu pārspēt nespēja. Jelgavnieku vārtsargam Mariusam Bajarunam-Galējam arī nācās vairākas reizes neitralizēt bīstamas situācijas pie saviem vārtiem. Neskatoties uz visiem hokejistu centieniem spēles pamatlaiks noslēdzies ar neizšķirtu rezultātu.

Arī papildlaikā spēles uzvarētājs netika noskaidrots, tāpēc intriga tika atlikta uz pēcspēles metieniem. Nervu kutinošā meistarības pārbaudē vienīgos vārtus savas bijušas komandas vārtos ieraidīja “Zemgale/LLU” uzbrucējs Deniss Vilmans, bet vārtsargs Mariuss Bajaruns-Galējs neielaida nevienus, sagādājot jelgavniekiem patīkamu revanšu pēc vakardienas zaudējuma.

HK “Zemgale/LLU” jau divas spēles iepriekš sagādāja sev pirmo vietu Optibet hokeja līgas regulārā čempionātā, ierakstot jaunu panākumu Jelgavas hokeja vēsturē. Komandai atlikusi vēl viena spēle pirms izslēgšanas spēļu kārtas. Jelgavnieki, otrdien, 16. martā izbraukumā tiksies ar rīdziniekiem “Prizma/IHS” un šo tikšanos varēs vērot “Sportacentrs.com” mājas lapā.

Vārtu guvēji

HK “Zemgale/LLU”: PSM – Deniss Vilmans.

Turnīra tabula