Jaunieši (JLSS), LV izlases

Latvijas sieviešu hokeja izlase 2018. gada 16.-18. februārī Polijas pilsētā Katovice aizvadīja četru nāciju turnīru, kurā konkurencē ar Ungārijas, Polijas un Spānijas valstsvienībām izcīnīja otro vietu. Jelgavas ledus sporta skolu turnīrā pārstāvēja trīs meitenes – Anna Kubliņa, Elīza Platā un Guna Gailīte.

Pirmo spēli Latvijas izlase aizvadīja pret Ungārijas valstsvienību, kuru sagrāva ar rezultātu 7:2 (2:1; 4:0; 1:1). Cīņā ar Poliju meitenes spēles pamatlaiku noslēdza ar neizšķirtu rezultātu 1:1 un piekāpās tikai pēcspēles metienos – 1:2 (0:1; 1:0; 0:0; 0:1). Spānijas valstsvienība izrādīja pamatīgu pretestību latvietēm, bet mūsu meitenes bija veiksmīgākas un guva uzvaru ar rezultātu 3:2 (2:0; 1:0; 0:2). Ar turnīrā izcīnītiem septiņiem punktiem Latvijas sieviešu izlase ieņēma otro vietu.

Mūsu rezultatīvākā aizsardze Anna Kubliņā turnīrā guva vienus vārtus un izdarīja divas rezultatīvās piespēles. Turnīru Kubliņa nobeidza ar lietderības koeficientu +9. Elīzai Platai lietderības koeficients -1. Guna Gailīte turnīru aizvadīja, kā rezerves vārtsardze un uz ledus nav kāpusi.

Foto: lhf.lv

Share