Jaunieši (JLSS)

Latvijas sieviešu čempionātā hokejā 2018. gada 06. janvārī Jelgavas ledus hallē meitenes no “L&L/JLSS” aizvadīja regulārā turnīra spēli ar sacensību līderēm “Laima”. Otrā savstarpējā spēlē jelgavnieces atkārtoti piekāpās ar rezultātu 0:5 (0:2; 0:2; 0:1), bet parādīja savu gribasspēku un raksturu.

“L&L/JLSS” spēlēja nepilnā sastāvā ar deviņām laukuma spēlētājām no kurām trīs bija aizsardzes. “Laima” arī nebija pārāk kuplā skaitā – vienpadsmit laukuma spēlētājas, septiņas no kurām ir iekļautas Latvijas izlases sastāvā.

“L&L/JLSS” meitenes cīnījās ar pārsteidzošo atdevi, neskatoties uz to, ka bija jāspēlē divās maiņās. Neskatoties uz pamatīgu fizisko slodzi, meitenes spēja radīt bīstamas situācijas, tikai neveicās ar vārtu realizāciju, jo pretī stāvēja izlases vārtsardze Kristiāna Apsīte. “L&L/JLSS” vārtsardze Guna Estere Gailīti ļoti labi aizvadīja spēli un bez viņas snieguma rezultāts varēja būt vēl sliktāks. Pie tam pēdējie trīs vārti bija tīrākā neveiksme, nevis pretinieču meistarības rādītājs.

“Laima” sastāvā vārtus guva – Kitija Voitkeviča (divus); Ilona Ābola (divus), Ivita Krūmiņa.

“L&L/JLSS” meitenes turpina ieņemt trešo vietu turnīra tabulā ar četriem izcīnītiem punktiem un turpina trenēties, lai varētu pacīnīties par otro vietu ar “Laima Juniors”. Aizsardze Žanete Vasiļevska ar 3 gūtiem vārtiem un 1 rezultatīvo piespēli ir čempionāta ceturtā rezultatīvākā aizsardze.

Vieta Komanda Spēles Punkti
1 Laima 6 18
2 Laima Juniors 6 8
3 L&L/JLSS 4 4
4 Hockey Girls 4 0

Spēles galerija

Saistītie raksti

Share