LV izlases

Latvijas U16 valstsvienība, galvenā trenera Aigara Razgala vadībā, 14.-16. decembrī aizvadīja četru nāciju turnīru Norvēģijā un kurā ieņēma otro vietu, zaudējot vien mājiniekiem. Izlases sastāvā startēja arī divi Jelgavas ledus sporta skolas hokejisti – aizsargs Daniels Goršānovs un uzbrucējs Kristers Brauns.

Pirmo spēli 2017. gada 14. decembrī Latvijas U16 izlase aizvadīja pret Dānijas valstsvienību, kurā panāca pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7:0 (3:0; 4:0; 0:0). Abi mūsu spēlētāji spēlēja trešajā virknējumā, bet Kristers Brauns šajā spēlē izdarīja rezultatīvo piespēli, pēc kuras mūsu izlase atklāja spēles rezultātu.

Otrajā spēlē 2017. gada 15. decembrī abi JLSS spēlētāji trešajā virknējumā, spēlēja pret Norvēģijas valstsvienību. Spēkos līdzīgā cīkstēšanās Latvijas piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:3 (1:1; 1:1; 0:1).

Trešajā spēlē 2017. gada 16. decembrī JLSS spēlētāji tika aizrotēti uz ceturto virknējumu un nevarēja īpaši izcelties ar relativitātes punktiem, bet tas netraucēja uzvarēt Francijas valstsvienību ar rezultātu 6:1 (2:0; 2:1; 2:0).

Uzbrucējs Kristers Brauns turnīra laikā izdarīja vienu rezultatīvo piespēli un turnīru noslēdza ar lietderības koeficientu +2. Aizsargs Daniels Goršānovs turnīra laikā izdarīja divus metienus uz vārtiem un noslēdza turnīru ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jelgavas ledus sporta skolas komanda “JLSS U16” šobrīd Latvijas bērnu un jauniešu čempionātā hokejā ieņem pirmo vietu un nākamo savu spēli aizvadīs 2017. gada 27. decembrī Jelgavas ledus hallē tiekoties ar “Liepāja SSS” vienību.

Saistītie raksti

Share