Mestis

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” savās mājā spēja atspēlēt pirmajā trešdaļā zaudētos vārtos, bet spēles izskaņā neizmantoja savas iespējas un piekāpās “Mestis” līgas regulārā čempionāta “Hermes” komandai no Kokola pilsētas ar rezultātu 1:3 (0:1; 1:0; 0:2). Vienīgos vārtus jelgavnieku rindās guva uzbrucējs Kristaps Roķis.

Šajā spēlē “Zemgale/LLU” komandai nevarēja palīdzēt rezultatīvākais uzbrucējs Artūrs Homjakovs, kurš iepriekšējā spēlē saņēma trīs spēļu diskvalifikāciju. Sastāvā netika iekļauti arī uzbrucēj Roberts Petrovičs un Renārs Kārkls. Savukārt debiju piemeklēja uzbrucējs Kaspars Ziemiņš.

“Mēs sagaidām ātru un agresīvu spēli ar pašaizliedzīgu pretinieku. Centīsimies iegūt pārsvaru no pirmām spēles minūtēm, jo esam labi atpūtušies,” – pirms spēles komentēja jelgavnieku komandas kapteinis Edgars Dīķis.