JLSS

Ar 5. septembri deviņas Jelgavas ledus sporta skolas (JLSS) hokeja komandas uzsākušas jaunu sezonu Latvijas bērnu un jauniešu hokeja čempionātā (LBJČH) un Jaunatnes attīstības hokeja līgā.

Lielākā uzmanība noteikti tiks veltīta galvenā trenera Igora Ļebedeva vadītāj JAHL komandai “Zemgale Juniors”, kura kalpo, kā starpposms no jauniešu hokeja uz Optibet hokeja līgas komandu “Zemgale/LLU”. Cīņa JAHL čempionātā būs ārkārtīgi sakaitētā, jo par čempiona titula cīnīsies kopumā vienpadsmit komandas. Pirmā komandas spēle paredzēta 6. septembrī izbraukumā, bet otra jau savā mājās 13. septembrī tieši pirms “Zemgale/LLU” un “Mogo/LSPA” tikšanās.

Vecumā grupā līdz septiņpadsmit gadiem startēs viena komanda – “JLSS U17” un tā čempionātā sacentīsies ar četrpadsmit pretiniekiem no visas Latvijas.

Vecumā grupā līdz piecpadsmit gadiem startēs viena komanda – “JLSS U15 A”. A grupā par čempiona titulu cīnīsies kopumā deviņas komandas.

Vecumā līdz trīspadsmit gadiem startēs veselas trīs Jelgavas komandas. A grupā ar sešpadsmit citām komandām sacentīsies “JLSS U13 A”. Savukārt B grupā startēs divas komandas – “JLSS U13 B” un “JLSS U13 C”. Tām būs jācīnās gan savā starpā, gan vēl ar divpadsmit pretinieku komandām.

Vecuma grupā līdz vienpadsmit gadiem Rietumu B grupā startēs viena komanda – “JLSS U11”, kura par pirmo vietu cīnīsies ar septiņām pretinieku komandām.

Vecuma grupā līdz deviņiem gadiem startēs divas komandas. A grupā – kopā ar “JLSS U9 A” savu pirmo mūža čempionātu uzsāks vienpadsmit komandas, bet B grupa – “JLSS U9 B” sabraukumos tiksies ar vienaudžiem no četrpadsmit komandām.

Iepriekšējo sezonu nevienai no JLSS komandām neizdevās noslēgt, jo čempionāti tika atcelti dēļ Covid-19 izplatības izsludinātas ārkārtējās situācijas. Apmeklējot spēles Jelgavas ledus hallē, aicinām Jūs ievērot 2 m distanci un citus valstī ieviestos ierobežojumus.

 Foto: Ruslans Antropovs

JLSS U13 B - MHK "Rīga" 05.09.2020.

Share