Jaunieši (JLSS)

Jelgavas hokeja komanda “JLSS U13” oktobrī aizvadīja četras smagas cīņas, kurās visās piedzīvoja zaudējumus.

01.oktobrī “JLSS U13” devās izbraukumā uz Valmieru, kur piedzīvoja zaudējumu pret “Valmieras hokeja skolu” ar rezultātu 5:7 (0:2; 1:3; 4:2). Jelgavnieki pamatīgi zaudēja pirmajā un otrajā trešdaļā, bet pēdējā nepaspēja atspēlēties, lai arī hokejistiem tāda motivācija bija. Divus vārtus “JLSS U13” labā guva Kaspars Zāle, bet pa vieniem vārtiem Emīlam Zāģerim, Marko Šveteram un Henrijam Kapšam.

8.oktobrī jelgavnieki piedzīvoja smagu zaudējumu Daugavpilī pret “DLSS U13” ar rezultātu 3:8 (2:1; 0:3; 1:3). “JLSS U13” jaunie hokejisti labi iesāka spēli un izvirzījās vadībā ar vienu vārtu pārsvaru. Tomēr otrajā trešdaļā tika piedzīvots zaudējumu, kuru trešajā trešdaļā atgūt neizdevās. Vārtus “JLSS U13” labā šajā spēlē guva Ralfs Litvinovičs, Marko Šveters un Kaspars Zāle.

15.oktobrī savās mājās “JLSS U13” piekāpās “Olaines vilki/BHC37” ar rezultātu 1:2 (0:2; 1:0; 0:0). Vienīgos vārtus jelgavnieku labā šajā spēlē guva Kirils Montvids.

22.oktobrī jelgavniekiem beidzot izdevās izcīnīt vienu punktu, piekāpjoties “Falcons 10” pēcspēles metienos ar rezultātu 5:6 (1:2; 2:3; 2:0; 0:1). Viesi bija vadībā pirmās divas trešdaļas, bet trešajā “JLSS U13” spēja atspēlēties, bet pēcspēles metienos veiksme nebija mājinieku pusē. Šajā spēlē ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās Kaspars Zāle un Ričards Olivers Vāravs, bet ar vieniem – Viljams Germans Karpovs.

Foto: Ruslans Antropovs

Saistītie raksti

Share