Spēlētāji

Students var! Bernhards var!

HK “Zemgale/LLU” uzbrucējs Ričards Bernhards 2019. gada 18. decembrī Jelgavas Pils aulā Konventa sēdē saņēma Latvijas Lauksaimniecības universitātes komunikācijas balvu “Students var!”.

Latvijas Lauksaimniecības universitāte jau trešo gadu pasniedz studentiem komunikācijas balvu “Students var!” par to, ka viņu aktivitāšu dēļ par viņiem ieinteresējušies mediji un gatavoja sižetus, kuri popularizē universitātes vārdu.

Lūk ko stāsta par balvu LLU komunikācijas un mārketinga centra vadītāja Lāsma Līcīte:

“Mūsu vidū ir studenti, kuri ir pierādījuši, ka viņi VAR izdarīt vairāk, nekā prasa mācībspēks studiju kursa ietvaros, vairāk nekā no viņiem sagaida kursa biedri. Un varbūt pat vairāk nekā viņi paši ir sākotnēji atļāvušies sapņot. Viņi ir nesuši universitātes vārdu Latvijā, parādot izcilu sniegumu. Tāpēc jau trešo gadu pēc kārtas pasniedzam komunikācijas balvu mūsu studentiem, kuri ir popularizējuši LLU masu medijos. Viņi ir radījuši pievienoto vērtību gan savai karjerai, gan universitātei.”

HK “Zemgale/LLU” uzbrucējs Ričards Bernhards šogad bija gana aktīvs un piedalījās vairākas aktivitātēs, kurās popularizēja gan savu hokeja klubu, nodarbošanos ar sportu, ka arī Latvijas Lauksaimniecības universitāti. Lieki piebilst, ka uzreiz pēc balvas saņemšanas viņš devās uz Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta spēli pret HK Rīga “Olimp”.

Saistītie raksti

Share