Jaunumi

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” tuvojošos Ziemassvētkus atzīmēja ar klasisko ziemas hokeja spēli, kurā sacentās ar saviem cīņu biedriem. Šajā ātrā un dinamiskajā pasākumā piedalījās arī Latvijas valstsvienības uzbrucējs.

Hokeja komandas vadība katru gadu rīko Ziemassvētku pasākumus visai komandai, kas palīdz uzturēt labas un ciešas attiecības kolektīvā. Šogad Pasta salas slidotavā hokejisti nospēlēja tā saucamo “winter classic”, jeb klasisko ziemas hokeju.

Dzestrs rīts lika sportistiem kustēties ātri un rādīt radošu pieeju vārtu gūšanā. Spēlētāju rindas papildināja arī Latvijas valstsvienības uzbrucējs Rodrigo Ābols, kurš ir Zviedrijas hokeja līgas komandas “Orebro” kapteinis.

Spēli no malas ieradās apskatīt ar Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un deputāts Vilis Ļevčenoks.

“Zemgale/LLU” šosezon “Optibet” hokeja līgā ir aizvadījusi 22 spēles un ieņem turnīra tabulā otro pozīciju ar 37 punktiem. Pēc Jaunā gada komanda uzsāk divu mēnešu intensīvu sagatavošanos posmu pirms izslēgšanas spēlēm.

Foto galerija

Izlasi vēl

Share