Veterāni

Kluba veterānu vienība “Zemgale” 2017. gada 19. novembrī aizvadīja ZAHL MIX līgas regulārā čempionāta spēli ar “Bokova Juniors” un cieta zaudējumu pēcspēļu metienos ar rezultātu 3:4 (2:0; 0:2; 1:1; 0:1). Zaudējums sasprindzina situāciju Veterānu līgā, bet ZAHL MIX līgā pieredzējušie hokejisti saglabā trešo vietu.

“Zemgale” veterāni pirmajā trešdaļā pārliecinoši izvirzījās vadībā ar divām gūtām ripām – 2:0. Ar gūtiem vārtiem atzīmējās Vladislavs Gucevičs un Vitālijs Jermakovs. Pie rezultativitātītes punktiem tika arī Lauris Kims, Aigars Ābols un Dailis Skudrītis.

Otrā trešdaļā “Bokova Juniors” spēlētāji Einārs Rieksts un Arvis Augulis atbildēja ar diviem gūtiem vārtiem, izlīdzinot spēles rezultātu – 2:2, liekot “Zemgale” veterāniem pārdzīvot par rezultātu.

Trešā trešdaļā “Bokova Juniors” aktīvākie spēlētāji Arvis Augulis un Einārs Rieksts izvirzīja savu komandu vadībā – 2:3. “Zemgale” spēlētāji izmisīgi mēģināja izlīdzināt rezultātu, bet ripa nevēlējās lidot iekšā vārtos. Trešdaļas vidū, pēc Daiļa Skudrīša un Jāņa Paškauska piespēlēm, uzbrucējs Lauris Kims spēja ieraidīt ripu un izglābt komandu no zaudējuma spēles pamatlaikā – 3:3.

Pēcspēles metienos precīzāki bija “Bokova Juniors” spēlētāji un spēja apturēt “Zemgale” veterānu četru spēļu uzvaru sēriju. Mūsu veterāni joprojām ieņem pirmo vietu Veterānu līgā, bet zaudējums dod iespējas “Bokova Juniors” cerēt pabīdīt no pjedestāla mūsu hokejistus. ZAHL MIX līgā ar 12 punktiem “Zemgale” veterāni diezgan stabili ieņem trešo vietu.

2017. gada 25. novembrī “Zemgale” veterāni varēs atspēlēties pret “Bokova Juniors”, jo plkst. 18:00 aizvadīs trešo savstarpējos spēli, kura būs pilna ar pārdzīvojumiem. Pirms veterān spēles Jelgavas ledus hallē norisināsies Optibet hokeja līgas regulāra čempionāta spēle starp “Zemgale/LLU” un “Mogo”. Tā teikt, iesildīt skatītājus pirms kluba galvenās komandas spēles.

Spēles galerija

Share