JAHL/1. līga

Hokeja komanda “Zemgale Juniors” pirmā uzsāka jauno sezonu, sastapās ar grūtībām un izrādīja labu cīņas sparu, spējot nostiprināties Jaunatnes Hokeja attīstības līgas (JAHL) turnīra tabula vidusdaļā.

“Zemgale Juniors” sastāvs piedzīvojis lielas pārmaiņas, jo pieci no tās spēlētājiem tika piesaistīti Krievijas Jaunatnes Hokeja līgas (MHL) komandai HK “Rīga”. Uz augstāko jauniešu līmeni pārcēlās aizsargi Daniels Goršānovs un Haralds Rauls Slišāns, ka arī uzbrucēji Ričards Briņecs un Deniss Vilmans.

Savukārt sastāvam pievienojās arī “Zemgale/LLU” spēlētāji – Gustavs Krūmiņš, Kristaps Glazeikins, Aleksis Ostaņkovičs, Daniels Andersons. Protams līdz junioru komandai izauga arī vairāki “JLSS U-17” hokejisti.

Sākums

Divas pirmās sezonas spēles “Zemgale Juniors” aizvadīja ar saviem sīvākiem konkurentiem – hokeja skolas “Rīga” specklases audzēkņiem. Komandas galvenais treneris Igors Ļebedevs atzinis, ka hokejisti sezonu uzsāka pasmagi. Diezgan labi iezīmējās garais pārtraukums bez spēļu prakses.

Pirmajā spēlē “Zemgale Juniors” otrās trešdaļas beigās bija vadībā, bet pēdējā nogrieznī nespēja nosargāt pārsvaru un piekāpās ar rezultātu 3:4 (0:0; 2:1; 1:3). Otrajā tikšanās neizšķirtu rezultātu izdevās nosargāt tikai pirmajā trešdaļā, bet pēc tā precīzāki tomēr bija rīdzinieki – 2:7 (1:1; 0:3; 1:3).

Pārtraukums

Diemžēl pēc pirmām spēlēm “Zemgale Juniors” uz divām nedēļām bija spiesta apturēt dalību čempionātā un atsākt visu no sākuma. Pauzes laikā tomēr notika arī pozitīvas izmaiņas – vairāki jaunieši uzsāka trenēties un spēlēt kopā ar “Zemgale/LLU” pieaugušo čempionātā, kas nekavējoties uzlaboja viņu fizisko sagatavotību un spēles manieri uz ledus.

Otrais starts

Nākamajā spēlē pret “Daugavu” visi viņi tika pie vārtiem un sagādāja “Zemgale Juniors” uzvaru ar rezultātu 7:3 (3:1; 2:0; 2:2).

Krietni priecīgākus jelgavniekus padarīja arī panākums pret saviem sīviem konkurentiem no Mārupes – “AKO/Baltu vilki”, kurus “Zemgale Juniors” hokejisti pārvarēja ar rezultātu 4:3 (1:0; 2:3; 1:0). Vēl nesenajā pagātnē tieši mārupieši aizlikuši kāju priekšā mūsu komandai cīņā par čempionāta medaļām.

Spēļu rezultāti

28.08.2021. Zemgale Juniors 3:4 HS Rīga
29.08.2021. HS Rīga 7:2 Zemgale Juniors
19.09.2021. Daugava 3:7 Zemgale Juniors
26.09.2021. Zemgale Juniors 4:3 AKO/Baltu vilki

Komandas sastāvs

  • Vārtsargi: Lukas Bukatovs, Ralfs Donis, Mariuss Bajaruns-Galejs, Andris Gustavs Ozoliņš.
  • Aizsargi: Roberts Krauklis, Edgars Markovs, Gustavs Krūmiņš, Vitālijs Čerkass, Alans Mitrofanovs, Kristaps Glazeikins, Renars Džerods Alksnis, Jānis Ķergalvis.
  • Uzbrucēji: Raivo Beinarovičs, Ričards Grubinskis, Reinards Dāvis Pētersons, Kevins Strādnieks, Daniels Šeršņovs, Valerijs Gucevičs, Roberts Mezītis, Kaspars Mendziņš, Helmuts Spriņģis, Emīls Skoromka, Raivo Gredzens, Uldis Pūpols, Roberts Vītols, Hans Peters Krolls, Rūdolfs Muraško, Aleksis Ostaņkovičs, Daniels Andersons, Ričards Briņecs, Markuss Priedītis, Emīls Riekstiņš.

Foto galerija

Saistītie raksti

Share