JAHL/1. līga

“Jelgavas Ledus sporta skolas” (JLSS) komanda “Zemgale Juniors” Junioru Attīstības hokeja līgas čempionātā novembrī aizvadīja trīs spēles un uzrādīja čempionu titulam atbilstošus rezultātus.

06.novembrī jelgavnieki devās izbraukuma spēlē pret saviem tuvākiem čempionāta sekotājiem – “HS Kurbads”. Pret spēcīgu pretinieku komanda spēlēja ar savu pamatsastāvu un ar to pietika, lai iegūtu pārliecinošu uzvaru.

Pirmās trešdaļas vidū vairākumu izmantoja Rihards Mertens, bet otrajā lielo vairākumu – aizsargs Silvestrs Uvis Lazarenoks – 2:0. Trešās trešdaļas noslēgumā jelgavnieki guva vēl divus vārtus. Ar precīziem metieniem atzīmējas Roberts Andersons un Mārtiņš Krišs Krūklītis – 4:0 (1:0; 1:0; 2:0).

13.novembrī “Zemgale Juniors” izbraukumā neatstāja nekādas izredzes “Prizmas” hokejistiem. Pirmajā trešdaļā Matīss Bīriņš, Ernests Šteinbergs un Kristers Vītoliņš izvirzīja jelgavniekus pārliecinošā vadībā – 3:0.

Otrajā trešdaļā ar vieniem gūtiem vārtiem vairākumā atzīmējās Kristers Vītoliņš. Trešajā trešdaļā precīzi bija Artūrs Krišs Avotiņš un Ernests Šteinbergs. Vienīgos vārtus vairākumā guva bijušais “Zemgale Juniors” uzbrucējs Valerijs Gucevičs – 6:1 (3:0; 1:0; 2:1).

20.novembrī “Zemgale Juniors” savās mājās uzņēma savus principiālus pretiniekus – “Baltu Vilki”. Lai viesi nekādi neapdraud jelgavnieku pozīcijas turnīrā, tomēr starp komandām ir principiālā cīņa par labāko titulu vēl kopš iepriekšējām sezonām.

Šajā spēlē “Zemgale Juniors” vēlreiz pierādīja, ka nevelti nes Latvijas čempionu titulu. Jau pirmajā trešdaļā Patriks Seilis un Artūrs Krišs Avotiņš izvirzīja laukuma saimniekus spēles vadībā – 2:0.

Otrajā trešdaļā Reinards Dāvis Pētersons un Kristers Vītoliņš dubultoja “Zemgale Juniors”, bet “Baltu Vilki” atbildēja ar vienu vārtus guvumu – 4:1. Trešās trešdaļas sākumā viesi izmantoja vairākumu, bet nedaudz vēlāk Mārtiņš Krišs Krūklītis atjaunoja trīs vārtu pārsvaru – 5:2.

Interesanti, ka otrajā vārtu guvumā “Baltu Vilki” rindās rezultatīvo piespēli atdeva aizsargs Edgars Adrians Kazaks, kurš pēc spēles pārgāja uz “Zemgale/LLU” sastāvu.

Turnīra tabula

Vieta

Komanda

Spēles

Punkti

1.

Zemgale Juniors

13

33

2.

HS Kurbads

11

28

3.

HS Rīga

13

28

4.

DLSS

12

18

5.

Baltu Vilki

12

16

6.

HK Tukums

12

16

7.

Prizma

12

5

8.

Liepājas SSS

13

3

Foto: Ruslans Antropovs

Saistītie raksti

Share