JAHL/1. līga

Arī janvārī “Junioru Attīstības hokeja līgā” (JAHL) ar četrām uzvarām turpina dominēt “Zemgale Juniors” vienība, kuras sastāvs bija vājināts ar hokejistu dalību starptautiskās sacensībās, Baltijas čempionātā un traumām.

“Zemgale Juniors” kļuva par pilnvērtīgu “Zemgale/LLU” rezerves sastāvu, jo daudziem spēlētājiem, treneriem un darbiniekiem bija jādodas uz starptautiskām sacensībām, ka arī jāaizvieto traumētos. Jaunieši spēlēja gan Baltijas čempionāta, gan arī JAHL.

8.janvārī “Zemgale Juniors” Jelgavas ledus hallē aizvadīja spēli ar saviem tuvākiem konkurentiem “HS Kurbads” un pārspēja viņus ar rezultātu 4:1 (2:0; 1:1; 1:0). Iniciatīvu jelgavnieki ieguva jau pirmajā spēles trešdaļā un vairoja to pat līdz spēles beigām. Vārtus šajā spēlē guva Rihards Mertens, Rūdolfs Muraško, Uldis Pūpols un Kristers Vītoliņš.

15.janvāri jelgavnieki devās uz Mārupi, kura pārliecinoši ar rezultātu 7:0 pieveica “Baltu Vilki” vienību. Komandas kapteinis Reinards Dāvis Pētersons spēles gaitā guva divus vārtus, pa vieniem vārtiem – Rūdolfam Muraško, Rinaldam Vutkevičam, Robertam Vītolam, Kristeram Vītoliņam un Vitālijam Čerkasam.

22.janvāri “Zemgale Juniors” Jelgavas ledus hallē neatstāja nekādas cerības “Prizmas” hokejistiem, gūstot uzvaru ar rezultātu 6:0 (3:0; 1:0; 2:0). Šajā spēlē ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Rinalds Vutkevičs, bet ar vieniem – Rihards Mertens, Uldis Pūpols, Kristers Vītoliņš un Vitālijs Čerkass.

29.janvārī Jelgavas ledus hallē tika aizvadīta ar ļoti sīvu un principiālu pretinieku – “HK Tukums”. Spēles pirmā trešdaļa noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu, bet “Zemgale Juniors” spēja izcīnīt uzvaru ar rezultātu 5:2 (2:2; 2:0; 1:0). Vārtus šajā spēlē guva Rinalds Vutkvevičs, Roberts Vītols, Artūrs Krišs Avotiņš, Kristers Vītoliņš un Deniss Vilmans.

Rezultatīvākie “Zemgale Juniors” spēlētāji izveidojuši ciešu četrinieku – Kristers Vītoliņš (9+17) 26 punktiem, Artūrs Krišs Avotiņš – (14+10) 24 punktiem, Uldis Pūpols – (8+14) 22 punkti un Rinalds Vutkevičs – (7+14) 21 punkts.

“Zemgale Juniors” arī turpmāk būs jācīnās gan JAHL, gan jāaizvieto “Zemgale/LLU” Baltijas čempionātā, jo spēļu grafiks saglabājas pietiekami intensīvs. Protams, katrs no spēlētājiem arī cīnās par iespēju spēlēt “Mestis” līgā.

JAHL turnīra tabula

Vieta

Komanda

Spēles

Punkti

1.

Zemgale Juniors

20

54

2.

HS Kurbads

19

48

3.

HS Rīga

21

44

4.

Baltu Vilki

19

26

5.

HK Tukums

18

23

6.

DLSS

18

21

7.

Prizma

21

11

8.

Liepājas SSS

20

7

Foto: Ruslans Antropovs

Saistītie raksti

Share