LV izlases

“Zemgale/LLU” 6. decembrī Daugavas ledus hallē pārbaudes spēlē ar rezultātu 3:5 (0:2; 1:0; 2:3) piekāpās Latvijas U-20 valstsvienībai, kura gatavojās startēt Pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas turnīrā, kurš no 12. līdz 18. decembrim notiks Dānijas pilsētā Hersholmā.

Latvijas U-20 izlases sastāvā startēja četri Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkņi – vārtsargs Rūdolfs Gusts Lazdiņš, aizsargs Daniels Goršanovs, uzbrucēji Deniss Vilmans un Artūrs Karaša; “Zemgale/LLU” uzbrucējs Daniels Andersons (šajā spēlē gan jelgavnieku rindās spēlēja) un vēl trīs bijušie “Zemgale/LLU” spēlētāji – aizsargi Haralds Rauls Slišāns un Harijs Brants, uzbrucējs Roberts Petrovičs.

Pirmajā trešdaļā valstsvienības hokejisti izvirzījās spēles vadībā ar divu vārtu pārsvaru – 0:2. Fēliks Egils Gavars izmantoja vairākumu trešdaļas sākumā, bet tās vidū precīzs bija Martins Rodrigo Laviņš.

Otrās trešdaļas vidū vienīgos vārtus guva “Zemgale/LLU” uzbrucējs Roberts Jekimovs, samazinot izlases puišu pārsvaru – 1:2.

Trešās trešdaļas sākumā Roberts Jekimovs izmantoja lielo vairākumu un izlīdzināja spēles rezultātu – 2:2. Diemžēl nākamo trīs minūšu laikā Latvijas U-20 valstsvienības uzbrucējs Ģirts Silkalns atjauno divu vārtu pārsvaru – 2:4.

Spēles izskaņā uzbrucējs Daniels Andersons ieraidīja ripu savu izlases komandas biedru vārtos – 3:4. Ar to gan spēle nebeidzās, jo Latvijas U-20 valstsvienības uzbrucējs Fēliks Egils Gavars mazākumā atjaunoja divu vārtu pārsvaru – 3:5.

Spēles protokols

Papildināts

08. decembrī HK “Mogo” papildlaikā piekāpās Latvijas U-20 valstsvienībai ar rezultātu 4:5 (4:1, 0:2, 0:1, 1:0).