Jaunumi

No 30. augusta līdz 1. septembrim HK “Zemgale/LLU” Liepājā piedalīsies starptautiskā hokeja turnīrā “Amber Puck Pro 2019”, kur sacentīsies ar Latvijas un Polijas komandām.

Pirms došanos uz turnīru Ukrainā, jelgavnieki pirmās pārbaudes spēles aizvadīs Liepājas Olimpiskā centra hokeja hallē, kur sacentīsies kopā ar Optibet hokeja līgas komandām – HS “Rīga” un HK “Liepāja”, kā arī ar pagājušās sezonas Polijas hokeja līgas regulārā čempionāta sestās vietas īpašnieci – KH “Torun”. Jāpiezīmē, ka HK “Liepāja” jau nospēlēja vienu pārbaudes spēli ar KH “Torun” 16. augustā un piekāpās pēcspēles metienos ar rezultātu 2:3 (pamatlaika rezultāts 2:2). Liepājniekiem šajā spēlē ļoti daudz palīdzēja vārtsargs Māris Jučers, kurš no Austrijas Alpu hokeja līgas atgriezās “dzimtā” komandā.

2018. gada “Amber Puck Pro” turnīrā “Zemgale/LLU” izcīnīja divas uzvaras un piekāpās vienā spēlē, iegūstot otro vietu, cīņā ar Optibet hokeja līgas komandām – HK “Kurbads”, HK “Liepāja” un HK “Lido”.

Praktiski ir zināms viss “Zemgale/LLU” sastāvs turnīram Liepājā un tajā var būt minimālas izmaiņas. Jelgavniekus Liepājā pārstāvēs:

Uzbrucēji: Rustams Begovs, Gatis Sprukts, Aleksandrs Visockis, Juliāns Misjus, Vladislavs Adeļsons, Ričards Bernhards, Valentīns Feoktistovs, Raivis Kurnigins, Niks Bērziņš, Rolands Dietlavs, Kristers Bormanis, Anton Minaev (RUS).

Aizsargi: A. Kovyrin (RUS), Sebastian Janda (CZE), Mārtiņš Mežulis, Preston Ames (USA), Krišs Grundmanis, Aleksejs Popovs, Eduards Fjodorovs, Daniels Goršānovs.

Vārtsargi: Rihards Cimmermanis, Reinis Petkus.

Turnīra spēļu grafiks:

30. augusts

  • 16:00 HS Rīga – Zemgale/LLU;
  • 19:30 Liepāja – KH Torun.

 

31. augusts

  • 16:00 KH Torun – Zemgale/LLU;
  • 19:30 Liepāja – HS Rīga.

 

1. septembris

  • 13:00 HS Rīga – KH Torun;
  • 16:30 Liepāja – Zemgale/LLU.

Ieeja uz spēlēm ir bezmaksas.

Saistītie raksti

Share