Jaunieši (JLSS), Jaunumi

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs 2018. gada 08. februārī aizvadīja divus treniņus kopā ar Jelgavas ledus sporta skolas U12 un U14 audzēkņiem.

Latvijas hokeja federācijas delegācija kopa ar Latvijas valstsvienības galveno treneru Bobu Hārtliju apmeklēja Jelgavas ledus sporta skolu un aizvadīja kopā ar tiem divus treniņus. Treneris personīgi rādīja vingrinājumus un sekoja to izpildei U12 un U14 grupās. Pēc treniņa galvenais treneris bildējās kopā ar katru jauno hokejistu un sniedza autogrāfus katram gribētājam.

Jelgavas ledus sporta skolas treneri (daudzi no kuriem ir HK “Zemgale” spēlētāji) tika pagodināti ar semināru, kurā Bobs Hārtlijs norādīja uz labiem sasniegumiem treniņu procesā, ka arī norādīja uz to, kad būtu uzlabojams. Aizkustinošākā daļā treneris pastāstīja par savu pieredzi Stenlija kausa izcīņā.

Kopā ar Latvijas izlases galveno treneru Jelgavas ledus sporta skolu apmeklēja trenera asistents (bijušais “Zemgale/LLU” spēlētājs) Aldis Āboliņš, LHF ģenerālsekretārs Viesturs Koziols un LHF sporta direktors Edgars Buncis.

Foto galerija

Pilnā fotoreportāža Facebook mājas lapā:

Share