OHL/Virslīga

Optibet hokeja līgas regulārā turnīrā HK “Zemgale/LLU” aizvadīja divas pēc kārtas spēles pret HK “Kurbads” un abās cieta zaudējumu ar rezultātu 2:3. Abās spēlēs jelgavniekiem pavisam nedaudz pietrūkst, lai gūtu punktus, bet svarīgākais, ka puišiem ir atgriezies cīņas spars.

2018. gada 10. februārī spēle tika aizvadīta Jelgavas ledus hallē un tika pavadīta sīkstā čīkstēšanā. “Kurbads” izdevās izvirzīties vadībā ar trīs vārtu pārsvaru, bet trešajā trešdaļā Laura Ranceva un Jurija Moiseičenko gūtie vārti deva cerības staru “Zemgale/LLU” spēlētājiem. Diemžēl nedaudz pietrūka laika un veiksmes, lai izlīdzinātu spēles rezultātu.

Sīkāk par spēli lasīt šeit (foto, video).

2018. gada 13. februārī spēle tika aizvadīta izbraukumā Kurbads ledus hallē, kurā “Zemgale/LLU” uzbrucēja Artūra Āboliņa gūtie vārti izvirzīja komandu spēles vadībā. “Kurbads” spēja izlīdzināt spēles rezultātu un izvirzīties vadībā. Artjoms Ogorodņikovs izlīdzināja rezultātu, gūstot savus piecdesmitos vārtus kluba sastāvā. Diemžēl, neveiksmīgā ripas rikošeta dēļ, jelgavnieki nespēja pārspēt “Kurbads”, bet tomēr spēja parādīt izcilu cīnītāju garu.

Sīkāk par spēli lasīt šeit (foto, video).

Share