Spēlētāji

Aizsargs Iļja Grekovs ir pagarinājis līgumu ar hokeja komandu “Zemgale/LLU” un nākamo sezonu aizvadīs Optibet hokeja līgā.

“Es turpināšu mācīties LLU un mēs vēl visi kopā uzspēlēsim,” – ar šādiem vārdiem Iļja atvadījies aizvadītās Optibet hokeja līgas fināla sērijas pēdējā spēlē un ir turējis savus vārdu.

Divdesmit divus gadus vecais aizsargs savas hokeja prasmes apguvis “Liepājas metalurgs” hokeja sistēmā, bet piecpadsmit gados uz divām sezonām bija devies uz Krievijas pilsētu Ufu, kur spēlējis “Salavat Julajev” jaunatnes hokeja sistēmā.

Pēc Krievijas uz vienu sezonu bija atgriezies Liepājas jaunatnes hokeja sistēmā, bet tad uz 3 gadiem bija devies uz ASV, kur četrās jaunatnes hokeja līgas komandās uzrādīja ārkārtīgi augstu rezultativitāti.

“Nashville Jr. Predators” (NA3HL) 7 spēlēs guva 2 vārtus un atdeva 1 rezultatīvu piespēli.

“Wisconsin Muskies” (USPHL Premier) rindās 30 spēlēs guva 13 vārtus un atdeva 21 rezultatīvo piespēli.

“DME Hockey Academy” (USPHL Premier) sastāvā 42 spēlēs guva 11 vārtus un atdeva 37 rezultatīvas piespēles.

“Charlotte Rush” (USPHL Premier) sastāvā 43 spēlēs guva 10 vārtus un atdeva 33 rezultatīvas piespēles.

Pagājušā gada Iļja atgriezās Latvijā, iestājās Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) un parakstīja līgumu ar “Zemgale/LLU”, kuras sastāvā izcīnīja savu pirmo Latvijas čempionāta sudraba medaļu.

Iļja ir komandas aizsardzības stabilākais balsts, kurš pat smagos brīžos nezaudē optimismu un ir gatavs uzmundrināt savu cīņu biedrus. Nekad nepadodas un cenšas panākt uzstādītos mērķus. Pagājušās sezonas 35 spēlēs viņš guva 2 vārtus un atdeva 11 rezultatīvas piespēles.

Share