Spēlētāji

Uzbrucējs Aleksandrs Novikovs pagarinājis savu līgumu ar Jelgavas hokeja komandu “Zemgale/LLU”.

Divdesmit divus gadus vecais jelgavnieks paliek uz ceturto sezonu “Zemgale/LLU” rindās, kurās viņš ir ticis pie Optibet hokeja līgas bronzas un sudraba medaļas.

Aleksandrs Novikovs dzimis Jelgavā un 5 gados sācis trenēties Jelgavas Ledus sporta skolā (JLSS) pie Aināra Bērziņa un Ginta Rituma. Vēlāk trenējies pie Lolita Andriševskas, Evas Dinsbergas un Mika Goluboviča. Jelgavā kopā trenējies ar tādiem pazīstamiem Latvijas hokejistiem, kā Renārs Krastenbergs un Kārlis Čukste.

14 gadu vecumā vienu sezonu spēlēja Rīgā specklasē un tad atgriezās uz Jelgavu. Sasniedzot 16 gadu vecumu saņēma piedāvājumu spēlēt Liepājas U-18 komandās, kur aizvadījis 4 sezonas.

JLSS audzēknis bijis viens no rezultatīvākiem spēlētājiem bērnu un jaunatnes līgās. Aleksandrs debitējis Latvijas čempionātā septiņpadsmit gadu vecumā, bet pilnu sezonu aizvadīja deviņpadsmit gados.

Visās “Zemgale/LLU” aizvadītās sezonās patstāvīgi progresējis un pagājušā sezonā uzrādīja savu labāko sniegumu – 35 spēlēs guva 14 vārtu un atdevis 6 rezultatīvas piespēles.

Jelgavas komandas vadība novērtēja izaugsmi un pārliecināta, ka nākamajā sezonā Aleksandrs Novikovs uzrādīs vēl labāku sniegumu.

Share