JLSS

Oktobrī līdz ārkārtējās situācijas ieviešanai Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) komanda “JLSS U-15” aizvadījusi divas spēles Latvijas Bērnu un jauniešu hokeja čempionāta (LBJČH) “B” grupā. Abās cīņās komanda tikās ar turnīra līderiem – HK “Tukums” un HS “Kurbads”.

3. oktobrī izbraukumā “JLSS U-15 B” tikās ar turnīra tabulas pirmās vietas īpašnieci – HK “Tukums”, kura čempionātā vēl nav piedzīvojusi nevienu zaudējumu.

Tukumnieki spēles rezultātu atklāja pirmās trešdaļas vidū, kad spēlēja mazākumā – 0:1. Otros vārtus viņi guva otrās trešdaļas beigās, kad spēlēja vairākumā – 0:2. Jāpiemin, ka “JLSS U-15” hokejistiem pirmajās divās trešdaļās bija problēmas ar disciplīnu un viņi paspēja nopelnīt piecus noraidījumus.

Trešā trešdaļā HK “Tukums” turpināja kontrolēt spēles gaitu un pirmajā minūtē guva divus vārtus – 0:4. Tikai piecas minūtes līdz spēles beigām vienīgos vārtus jelgavnieku labā guva “JLSS U-15 B” uzbrucējs Artūrs Zariņš (Vaitkus, Brakše) – 1:4.

10. oktobrī savās mājās “JLSS U-15 B” tikās ar trešās vietas īpašnieci – HS “Kurbads”, kura spēles rezultātu atklāja jau 33. sekundē – 0:1.

Jelgavnieki, izmantojot vairākumu, spēles rezultātu izlīdzināja jau pēc divām minūtēm. Precīzs bija “JLSS U-15 B” aizsargs Reinards Jānis Ķempelis (Upīts, Sproģis) – 1:1. Trešdaļas vidū mūsu jaunieši izvirzījās vadībā pēc uzbrucēja Olafa Binduļa (Jermakovs) gūtiem vārtiem – 2:1.

Otrās trešdaļas piektā sekundē HS “Kurbads” izlīdzināja spēles rezultātu – 2:2, bet trīs minūtes vēlāk Olfas Bindulis (Krūmiņš) atkārtoti izvirzīja “JLSS U-15 B” vadībā – 3:2.

Trešā trešdaļa pārvērtās par īstu drāmu. HS “Kurbads” guva divus ātrus vārtus un jau trešajā trešdaļas minūtē nokļuva vadībā ar rezultātu – 3:4.

Lai arī kā “JLSS U-15 B” hokejisti gribēja atspēlēties, tomēr disciplīna nebija viņu sabiedrotā arī šajā spēlē. Līdz spēles beigām bija nopelnīti pieci noraidījumi, kuri pamatīgi patraucēja atspēlēties un gūt svarīgus punktus.