Jaunieši (JLSS)

Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) jauniešu komanda vecumā līdz 17 gadiem – “JLSS U-17” oktobrī paspēja aizvadīt vienu spēli Latvijas Bērnu un jauniešu hokeja čempionātā (LBJČH), kurā piekāpās vienaudžiem no “Ogre Juniors” – 4:6 (0:2; 0:2; 4:2).

“Ogre Juniors” hokejisti pārņēma spēles vadību jau pirmās trešdaļas sākumā, kad trešajā minūtē atklāja spēles rezultātu un dubultoja to pēc piecām minūtēm, spēlējot vairākumā – 0:2.

“JLSS U-17” jauniešiem nekādi neizdevās sakārtot savas uzbrūkošās spējas un otrā trešdaļā tas maksāja vēl ar diviem zaudētiem vārtiem – 0:4.

Trešā trešdaļā jelgavnieku dusmas par spēles rezultātu sasniedza maksimālo punktu un uzbrucējs Jānis Piļka, izmantojot vairākumu ieradīja pirmo ripu pretinieku vārtos – 1:4.

Līdz trešdaļas vidum “JLSS U-17” rindās vēl ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās Kirils Larionovs un Rinalds Matisons – 3:4.

Likās, ka jelgavnieki spēs atspēlēties, bet “Ogre Juniors” guva piektos vārtus – 3:5. Minūti līdz spēles beigām jelgavnieku vārtsargs Rauls Dāvis Kalvītis tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, bet šo iespēju izmantoja viesi – 3:6.

“JLSS U-17” turpināja būt neatlaidīgi un 10 sekundes līdz spēles beigām Rinalds Matisons vēl vienu reizi pārspēja pretinieka vārtsargu – 4:6. Diemžēl atlikušās spēles sekundes bija par maz, lai paspētu atspēlēties.