Informācija, Jaunieši (JLSS)

Vasaras laikā jauniem hokejistiem nevajadzētu zaudēt savu sportisko forma, bet gan tā būtu jāpilnveido. Jelgavas ledus sporta skola un HK “Zemgale/LLU” 16.-22. jūnijā rīko tradicionālo nometni, kurā bērni varēs pilnveidot savas prasmes kopā ar Latvijas hokeja slavenībām.

Nometne tiek rīkota 2004.-2010. gadā dzimušajiem bērniem. Ledus treniņi norisināsies Jelgavas ledus hallē, bet fiziskās sagatavošanas nodarbības – Zemgales Olimpiskā centrā. Sportiskās aktivitātes tiks papildinātas ar lekcijām, kurās bērni varēs iepazīties ar hokeja vēsturi un ar pieredzējušo hokejistu personīgo pieredzi. Enerģijas papildināšanai tiks organizēta ēdināšana kafejnīcā “Mītava”, kurs sarūpēs pusdienas un launagu.

Nodarbības vadīs pieredzējusi treneru komanda, HK “Zemgale/LLU” galvenā trenera Valerija Kuļibabas vadība. Spēlētājus trenēs Romāns Panteļējevs, Mārtiņš Mežulis, Artjoms Ogordņikovs, Ainars Bērziņš un Artūrs Āboliņš. Ar vārtsargiem darbosies Rihards Cimermanis un Reinis Petkus, kuri šajā sezonā debitēja Latvijas nacionālās valstsvienības sastāvā. Kā viestrenerus šogad esam uzaicinājuši tādas Latvijas hokeja zvaigznes, kā Herberts Vasiļjevs, Georgijs Pujacs, Andrejs Banada, Aleksandrs Ņiživijs, Ģirts Ankipāns un Jānis Kalniņš.

Vietu skaits nometnē ir ierobežots, tāpēc aicinām vecāku pieteikties līdz 21. maijam zvanot uz tālruni 29640026 vai rakstot uz elektronisko pastu [email protected]. Pieteicoties būs jāveic priekšapmaksa 50% no nometnes dalības maksas, kura sastāda 250 EUR.

Vairāk par iepriekšējā gada nometni var iepazīties zemāk norādītos rakstos un fotogrāfijās.

Saistītie raksti

Share