Veterāni

Hokeja kluba “Zemgale” veterānu vienība 2018. gada 27. janvārī aizvadīja regulārā čempionāta spēli ar veterāniem no “Bokova Juniors”. Trešo reizi četrās savstarpējās spēlēs mūsu veterāni izcīna uzvaru ar rezultātu 4:1 (0:0; 3:1; 1:0) un garantēti ieņem pirmo vietu veterānu līgā.

Pirmā trešdaļā HK “Zemgale” pilnībā kontrolēja spēles gaitu, bet uz vāriem raidītās ripas nekādi nevarēja atrast ceļu iekš tiem. “Bokova Juniors” vārtsargs Rolands Bergfelds bija vienkārši necauršaujams.

Otrā trešdaļa sākās pēc pirmās spēles daļas scenārija. “Zemgale” veterāni nekādi nevarēja gūt vārtus, neskatoties uz spēles kontroli. Spēles lūzumu panāca komandas uzbrucējs Vladislavs Gucēvičs, kurš individuālā uzbrukumā no savas aizsardzības zonas nokļuva līdz vārtiem un ieraidīja ripu tajos – 1:0. Divas minūtes vēlāk savu individuālo meistarību izrādīja uzbrucējs Aigars Ābols (aka Jēpis) – 2:0. Trešdaļas desmitajā minūtē, pēc aizsarga Andra Leiša (“Zemgale/LLU” trenera palīgs) piespēles, vārtus guva uzbrucējs Lauris Kims – 3:0. “Bokova Juniors” nepalika parādā un trešdaļas pēdējā minūtē Juris Sīlis spēja atgūt vienus vārtus – 3:1.

Trešās trešdaļas trešajā minūtē, pēc Vitālija Ļeonova piespēles, otro reizi ar vārtu guvumu izcēlās Aigars Ābols – 4:1. HK “Zemgale” turpināja valdīt uz ledus, bet līdz spēles beigām vairs nespēja realizēt savas iespējas.

HK “Zemgale” Veterānu līgā ieņem stabilu pirmo vietu ar astoņpadsmit punktiem. Savukārt ZAHL MIX līgā veterāni ar 24 punktiem un divām spēlēm rezervē ieņem trešo vietu. HK “Zemgale” spēlētājiem nāksies šajā līgā spēlēt pret amatieru komandām ar krietni jaunākiem hokejistiem, bet tas tomēr neliedz viņiem cerēt uz trešo vai otro vietu ZAHL MIX līgā.

ZAHL MIX līgā rezultatīvāko spēlētāju desmitnieka atrodas trīs HK “Zemgale” spēlētāji:

  • Lauris Kims trešā vietā (6+10) – 16 punkti;
  • Aigars Ābols sestā vietā (5+9) – 14 punkti;
  • Vladislavs Gucēvičs devītā vietā (7+4) – 11 punkti.

#

Komanda

Spēles

Punkti

1

Bokova

11

30

2

MMM

12

28

3

Zemgale

10

24

4

PNNR

10

17

5

MIT

12

9

6

Bokova Juniors

13

9

7

Stājhokejs

12

3

Spēles galerija

Saistītie ieraksti

Share