Jaunieši (JLSS)

Jelgavas ledus sport skolā bāzējošās hokeja komanda “L&L/JLSS” 2017. gada 19. novembrī aizvadīja savu pirmo spēli Latvijas sieviešu hokeja čempionātā un pēcspēles metienos piekāpās “Laima Juniors” ar rezultātu 3:4 (1:0; 1:2; 1:1; 0:1). Rezultatīvākā spēlētāja jelgavnieču sastāvā, aizsardze Žanete Vasiļevska #91, spēlē guva vienus vārtus un izdarīja divas rezultatīvās piespēles.

“L&L/JLSS” pirmajā trešdaļā izmantoja vairākumu un izvirzījās vadībā ar rezultātu 1:0. Vārtus komandas labā guva uzbrucēja Liene Roopa #96. Kopumā jelgavniecēm piederēja spēles kontrole, bet “Laima Juniors” ar bīstamiem pretuzbrukumiem īpaši izcēlās Karina Šilajāne.

Tieši Šilajāne bija tā, kura otrā trešdaļā vienas minūtes laikā guva divus vārtus un izvirzīja “Laima Juniors” vadībā ar rezultātu 1:2. “L&L/JLSS” iedzinēju lomā pabijušas vien 51 sekundi, kad pēc Laimas Elizabetes Lukašēvičas #19 piespēles, Žanete Vasiļevska #91 izlīdzināja spēles rezultātu – 2:2.

Trešās trešdaļas septītā minūtē Karina Šilajāne guva trešos vārtus un otro reizi spēlē izvirzīja “Laima Juniors” vadībā ar rezultātu – 2:3. Septiņās minūtes līdz spēles beigām, “L&L/JLSS” galvenā trenere Inguna Lukašēviča paņēma 30 sekunžu pārtraukumu, lai uzmundrinātu mūsu meitenes. Mazāk nekā pēc minūtes, pēc Žanetes Vasiļevskas piespēles, rezultātu izlīdzināja aizsardze Elīza Platā #11 – 3:3.

Pēcspēles metienos vienīgos vārtus guva “Laima Juniors” uzbrucēja Karina Šilajāne un mūsu meitenes zaudēja ar rezultātu 3:4, bet tomēr spējot iegūt vienu punktu savas sezonas pirmajā spēlē.

Nākamo spēli “L&L/JLSS” aizvadīs 2017. gada 09. decembrī hokeja hallē “Rīga” un tiksies ar čempionāta līderēm – HK “Laima”.

Share