JAHL/1. līga

Latvijas 1. līgā HK “Zemgale/JLSS” devās tālā izbraukuma spēlē uz Daugavpili, kur 2017. gada 19. novembrī tikās ar HK “Daugavpils/LDZ Cargo” un izcīnīja savu otro sezonas uzvaru ar rezultātu 4:3 (1:1; 2:1; 1:1). Uzbrucējs Rihards Paškausks #87 spēlē izcēlies ar trim rezultatīvām piespēlēm.

Pirmās trešdaļas sestā minūtē, pēc Aleksandra Gordina #8 un Riharda Paškauska #87 piespēlēm, spēles maču atklāja “Zemgale/JLSS” uzbrucējs Jānis Ričards Kārkliņš #10 – 1:0. Daugavpiliešu uzbrucējs Vadims Vabiščevičs trešdaļas trīspadsmitajā minūtē spēles rezultātu izlīdzināja – 1:1.

Otrā trešdaļa sākās ar mazākumiem abās komandās. “Daugavpils/LDZ Cargo” spēlētāji savu mazākumu izturēja bez vārtu zaudējuma. Jelgavnieki mazākumu izturēja, bet trīs sekundes pēc atsākšanas spēlēt pilnā sastāvā, ļāva ledus saimnieku aizsargam Sergejam Jegorovam ieraidīt ripu savos vārtos – 1:2. Daugavpilieši trīs minūtes vēlāk atkal nonāca mazākumā, bet arī šī iespēja tika palaista neizmantota. Piecpadsmitajā trešdaļas minūtē “Zemgale/JLSS” spēlētāji nostājušies pretinieka aizsardzības zonā. Pēc Jurija Moiseičenko #22 piespēles, uz vārtiem ripu no zilās līnijas raidīja Rihards Paškausks #87. Vārtu priekšā ripas lidojumu pielabo uzbrucējs Kristaps Namiķis #20 un izlīdzina spēles rezultātu – 2:2. Trīspadsmit sekundes līdz trešdaļas beigām aizsargs Andrejs Kostjuks #73 no savas aizsardzības zonas veica tālu piespēli, kas ļāva uzbrucējam Kristapam Namiķim #20 iziet vienam pret vārtsargu un izvirzīt jelgavniekus vadībā ar rezultātu – 3:2.

Trešās trešdaļas piektā minūtē aizsargs Artūrs Treimanis #15 pie saviem vārtiem atguva no pretinieka ripu un piespēlēja to Rihardam Paškauskam #87 un pats devās uz priekšu caur laukuma centru. Paškausks atdeva savlaicīgi atdeva piespēli atpakaļ Treimanim, kurš izgāja viens pret vārtsargu un ar neērto nūjas lāpstiņas pusi, ieraidīja ripu vārtos – 4:2. Minūti vēlāk “Daugavpils/LDZ Cargo” uzbrucējs Ivans Kokins atbildēja ar vārtu guvumu no asā leņķa – 4:3. Līdz spēles beigām jelgavnieki bija izpelnījušies trīs noraidījumus un vienreiz pat spēlēja lielā mazākumā, bet spēja nosargāt rezultātu un panākt ārkārtīgi svarīgu otro uzvaru regulārā čempionātā.

“Zemgale/JLSS” 1. līgas tabulā ar sešiem punktiem joprojām ieņem astoto vietu no deviņām komandām, bet no piektās vietas atpaliek tikai par četriem punktiem, bet no trešās – par pieciem. Līdz ar to komandai pieliekot pūles treniņos ir iespējas pacīnīties par 1. līgas trijnieku.

Rezultatīvākais komandas spēlētājs – uzbrucējs Kristaps Namiķis #20, ar diviem gūtiem vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm ieņem 28 vietu starp labākajiem līgas hokejistiem.

Nākamo spēli “Zemgale/JLSS” aizvadīs mājās 2017. gada 26. novembrī Jelgavas ledus hallē un tiksies ar 1. līgas otrā vietā esošo HK “Mārupe”.