Jaunieši (JLSS)

Latvijas hokeja čempionātā sievietēm “L&L/JLSS” komanda 2018. gada 20. janvārī, Jelgavas ledus hallē aizvadīja divas spēles ar “Hockey Girls” vienību no Lietuvas, kura piedalās Latvijas čempionātā. Neskatoties uz spēles kontroli, mūsu meitenēm divas uzvaras nenāca nemaz tik viegli.

Pirmajā spēlē “L&L/JLSS” meitenes pārņēma spēles vadību un ripas kontroli, bet tas nemaz nenoveda pie vārtu biruma lietuviešu vārtos. “Hockey Girls” vārtsardze Emilie Leth Simonsen bija vienkārši nepārspējama, jo spēja tvert visus metienus gandrīz līdz otrās trešdaļas beigām. Un metienu skaits bija ļoti liels. Otrās trešdaļas beigās lietuvietes palika mazākumā un paša vairākuma beigās, pēc Žanetes Vasiļevskas piespēles, uzbrucēja Una Kalnīte #3 atklāja spēles rezultātu – 1:0.  Trešā trešdaļā, pēc Kitijas Āķes piespēlēs, ar vārtu guvumu izcēlās viena komandas rezultatīvākām uzbrucējām Māra Trēziņa #13 – 2:0. Neskatoties uz nospiedošo “L&L/JLSS” pārsvaru, vārtus pirmā spēlē vairs gūt neizdevās.

Otro savstarpēju spēli abas komandas aizvadīja divas stundas pēc pirmās. “Hockey Girls” vienība līdzekļu taupības nolūkos brauca tūrēs uz Latviju, lai divās brīvdienu dienās aizvadītu četras spēles. “L&L/JLSS” meitenes otrā spēlē neatstāja lietuvietēm nekādas cerības uz vārtu guvumu un pat vārtsardze Emilie Leth Simonsen vairs nebija šķērslis. Divās trešdaļās kluba meitenes sameta sešas ripas, nosargājot savus vārtus neskartus – 6:0. Uzbrucēja Māra Trēziņa #13 guva trīs vārtus. Pie rezultivitātes punktiem tika arī Žanete Vasiļevska (1+1), Elīza Platā (1+0), Madara Ērgle (1+0), Samanta Pudule (0+1), Liene Roopa (0+1), Laura Rubina (0+1).

Pēc divām gūtām uzvarām un iegūtiem sešiem punktiem “L&L/JLSS” no trešās vietas čempionātā pakāpās uz otro vietu, apsteidzot “Laima Juniors” komandu. Februārī meitenēm paredzētas divas spēles ar sīvākām pretiniecēm “Laima” un “Laima Juniors”. Pēc šo spēļu rezultāta varēs spriest par to, kādu izaugsmes līmeni komanda ir sasniegusi.

Vieta

Komanda

Spēles

Punkti

1

Laima

8

24

2

L&L/JLSS

6

10

3

Laima Juniors

6

8

4

Hockey Girls

8

0

Foto galerija

Saistītie raksti

Share