Jaunieši (JLSS)

“Jelgavas ledus sporta skolas” (JLSS) komanda bērniem līdz 13 gadu vecumam “JLSS U13” oktobrī izcīnīja divās no trim Latvijas Bērnu un jauniešu čempionātā hokejā (LBJČH) “AAA” grupas spēlēs.

07.oktobrī savās mājās “JLSS U13” tikās ar vienaudžiem no “Daugavpils Sporta skolas U-13”. Aizraujošā spēlē otrās trešdaļas beigās rezultāts bija 3:3, bet pēdējā nogrieznī jelgavnieki guva divus vārtus, noslēdzot cīņu ar rezultātu 5:3 (2:1; 1:2; 2:0).

14.oktobrī jelgavnieki devās izbraukumā uz Rīgu, kur “Daugavas” ledus hallē aizvadīja ne mazāk intriģējošo cīņu ar “HS Baltijas Vilki 2012”. Pirmajā trešdaļā jelgavnieki izvirzījās vadībā ar divu vārtu pārsvaru. Otrā un trešā trešdaļas tika aizvadītas ar neizšķirtu rezultātu, bet pirmās trešdaļas panākums ļāva svinēt uzvaru ar rezultātu 5:3 (2:0; 1:1; 2:2).

22.oktobrī “JLSS U13” izbraukumā Piņķos piekāpās “BHC37” ar rezultātu 2:4 (1:2; 0:2; 1:0).

“JLSS U13” turnīra tabulā ieņem ceturto pozīciju, bet atrodas starp četrām komandām, kuras pretendē uz otro vai trešo pozīciju, jo punktu atšķirība komandām sastāda vien divus punktus.