OHL/Virslīga

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” valsts svētku dienā izcīnīja uzvaru pār “Mogo/LSPA” ar rezultātu 3:1 (0:0; 2:1; 1:0) Optibet hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē, kura norisinājās Jelgavas ledus hallē.

Pieredzes bagātāko hokejistu vienība “Mogo/LSPA” no pirmām spēles sekundēm pārņēma vadību savās rokās un iespieda jelgavniekus aizsardzības zonā. Pateicoties “Zemgale/LLU” spēlētāju pašaizliedzībai un vārtsarga Riharda Cimermaņa lieliskam sniegumam, rīdzinieki tā arī nespēja atklāt spēles rezultātu pirmajā trešdaļā.

Otrās trešdaļas otrā minūtē viesi nonāca mazākumā un pēc Ivana Ribčika (Ivan Rybchik) piespēles, ripu uz vārtiem spēcīgi raidīja aizsargs Ēriks Ševčenko. Vārtu priekšā ar savu nūju ripas lidojuma trajektoriju izmainīja Aleksandrs Visockis un atklāja spēles rezultātu – 1:0. “Mogo/LSPA” pēc vārtu zaudējuma izskatījās dezorientēti, kas noveda pie tā, ka trešdaļas otrā pusē, tas pats Aleksandrs Visockis izcīnīja ripu aiz pretinieku vārtiem, kas ļāva to vārtos ieraidīt Artūram Homjakovam – 2:0. Trešdaļas izskaņā “Mogo/LSPA” pieredzējušā aizsarga Oskara Bārtuļa spēcīgs un precīzs metiens vairākumā spēja samazināt jelgavnieku pārsvaru – 2:1.

Trešās trešdaļas sākumā, pēc Raivja Kristiāna Ansona (draftēts NHL Pitsburgas “Penguins” komandā) un Aleksandra Novikova piespēlēm, deviņpadsmit gadus vecais aizsargs Patriks Ozols no laukuma malas ieraidīja ripu Artūra Šilova (draftēts NHL Vankūveras “Canucks” komandā) vārtos – 3:1. Līdz spēles beigām “Mogo/LSPA” ar visiem spēkiem mēģināja atspēlēties, bet jelgavnieku pašaizliedzība, aizstāvot vārtus, viņiem to neļāva izdarīt un “Zemgale/LLU” svinēja uzvaru Latvijas valsts svētku dienā, kas piedeva papildus emocionalitāti.

Nākamo spēli “Zemgale/LLU” aizvadīja jau šo sestdienu, 20. novembrī, izbraukumā Piņķos tiekoties ar Optibet hokeja līgas turnīra tabulas līderiem – “Olimp/Venta 2002”. Pretiniekam pēdējās divas spēles pret “Prizma/IHS” un “Dinaburga” neklājās viegli, jo abās komanda pirms trešās trešdaļas atradās iedzinēja lomā un tikai pēdējā spēles nogrieznī spēja izcīnīt uzvaru. Jelgavniekiem noteikti būs jāpievērš uzmanību šim faktam un jācenšas nospēlēt visu spēlē vienā līmenī, neļaujot sevi apspēlēt cīņas beigās.

Turnīra tabula

Vieta

Komanda Spēles Punkti

1

Olimp/Venta 2002

14

25

2

Liepāja

13

17

3

Mogo/LSPA

13

15

4

Zemgale/LLU

8

12

5

Prizma/IHS

13

9

6

HS Rīga

9

6

7

Dinaburga

10

2

Vārtu guvumi

Foto galerija

Share