OHL/Virslīga

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” izbraukumā minimāli piekāpās “Optibet” hokeja līgas līdervienībai “Olimp/Venta 2002” ar rezultātu 1:2 (1:0; 0:2; 0:0). Vienīgos vārtus jelgavnieku labā guva uzbrucējs Ričards Bernhards.

Spēles sākumā jelgavniekiem piederēja pārsvars ripas kontrolē, bet “Olimp/Venta 2002” hokejistiem – spēka paņēmienos. Tas zināmā mērā līdzsvaroja komandu sniegumu, bez būtiskām iespējām mainīt spēles rezultātu. Cīņas gaitu ietekmēja spēle nevienlīdzīgos sastāvos, kad 23 sekundes līdz pirmās trešdaļās beigām, pēc Artūra Homjakova un Aleksandra Visocka piespēlēm, vairākumā ripu vārtos ieraidīja “Zemgale/LLU” uzbrucējs Ričards Bernhards – 1:0.

Otrās trešdaļas sākumā “Olimp/Venta 2002” spēja pārņemt ripas kontroli savās rokās un iespiest jelgavniekus aizsardzības zonā. “Zemgale/LLU” spēlētāji spiedienu neizturēja, un trešdaļas trešajā minūtē rezultātu izlīdzināja rīdzinieku uzbrucējs Aleksejs Širokovs – 1:1. “Olimp/Venta 2002” turpināja kontrolēt spēles gaitu, un pēc piecām minūtēm ledus saimniekus vadībā izvirzīja Nikolajs Jeļisejevs – 1:2.

Trešajā trešdaļā komandas centās gūt vārtu no visiem spēkiem, bet abu komandu vārtsargu un aizsargu pašaizliedzība neļāva nevienam izmainīt spēles rezultātu.

“Zemgale/LLU” galveno treneri Arti Ābolu neapmierināja komandas sniegums otrajā trešdaļā, kad tika zaudēti divi vārti. Treneris gan atzina, ka spēles lielāko daļu komanda ir spēlējusi ar trīs pieciniekiem, kuri pēc pārtraukuma vēl nav ieguvuši vajadzīgo spēku un pietrūka arī līderu, kuri varētu mainīt spēles gaitu smagā situācijā.

Jelgavnieks, “Olimp/Venta 2002” uzbrucējs Gatis Sprukts atklāj, ka laukuma saimnieki uzskata “Zemgale/LLU” par principiāliem un neērtiem pretiniekiem, tāpēc bija īpaši noskaņojušies ietekmēt spēles gaitu jau no pirmajām spēles minūtēm.

“Zemgale/LLU” līdz nākamai spēlei nav īpaši daudz laika sagatavošanās darbiem, jo jau otrdien, 24. novembrī, izbraukumā ir jātiekas ar “Prizma/IHS” hokejistiem, kuri pēdējās divās spēlēs piedzīvoja smagus zaudējums, bet ir labi zināms, ka viņi var pārsteigt jebkuru, kurš novērtēs viņus par zemu.

Pēcspēles intervijas

Share