JAHL/1. līga

“Jelgavas Ledus sporta skolas” jauniešu hokeja komanda “Zemgale Juniors” izbraukumā piekāpās “HS Kurbads” vienībai ar rezultātu 3:5 (0:1; 1:3; 2:1) un piedzīvoja “Junioru Attīstības hokeja līgas” (JAHL) regulārā čempionātā otro zaudējumu pēc kārtas.

Pirmā trešdaļa tika aizvadīta sīvā cīņā un laukuma saimnieku uzbrucējs Emīls Ginters tās otrajā daļā guva vienus vārtus – 0:1. “Zemgale Juniors” bija iespēja spēlēt vairākumā, bet šo iespēju jelgavnieki palaida garām neizmantotu.

Otrajā trešdaļā Artūrs Karaša vairākumā izlīdzināja spēles rezultātu, bet šis līdzsvars saglabājās mazāk nekā minūti. Līdz trešdaļas beigām Davids Livšics, Aleksis Burkitis un Martins Kristens Brālens izvirzīja “HS Kurbads” spēles vadībā ar trīs vārtu pārsvaru – 1:4.

Trešās trešdaļas sākumā “Zemgale Juniors” uzbrucēji Artūrs Užulis un Reinards Dāvis Pētersons ar ātri gūtiem vārtiem atgrieza spēlē zināmu intrigu. Diemžēl spēles nogriežņa vidū jelgavnieki nonāca mazākumā un Dāvids Livšics raidīja ripu vārtos, nostiprinot “HS Kurbads” uzvaru – 3:5.

Šis bija “Zemgale Juniors” otrais zaudējums pēc kārtas, kas nostiprināja komandu JAHL turnīra tabulas ceturtajā pozīcijā. Uzlabot situāciju varēs nākošajās spēlēs. 26. oktobrī jelgavnieki izbraukumā tiksies ar “Liepājas SSS” hokejistiem, bet 29. oktobrī ar “HS Rīga”.

Foto: Ruslans Antropovs | arhīvs

Vieta

Komanda

Spēles

Punkti

1.

HS Kurbads

9

26

2.

HS Falcons

8

20

3.

Brocēni

9

18

4.

Zemgale Juniors

7

12

5.

Prizma

6

10

6.

Liepājas SSS

7

9

7.

HK Tukums

7

8

8.

HC Žalgiris

8

8

9.

HS Rīga

10

6

10.

Baltu Vilki

7

0

Share