JAHL/1. līga

Jauniešu hokeja komanda “Zemgale Juniors” oktobrī paspēja aizvadīt četras spēles Jaunatnes Attīstības hokeja līgā (JAHL), kurās piedzīvoja trīs zaudējumus ar minimālu pretinieku pārsvaru un izcīnīja vienu uzvaru.

Pēc saraustīta sacensību starta Jelgavas jauniešu hokeja komanda “Zemgale Juniors” aktīvi iesaistījās čempionātā, mēģinot uzlabot rādītājus turnīra tabulā. Diemžēl ne viss izdevās, kā gribētos.

Pret “Tukums/Venta 2002”

Tiekoties ar saviem tuvākiem pretiniekiem turnīra tabulā – “Tukums/Venta 2002”, jelgavnieku aizsargs Renārs Džerods Alksnis atklāja spēles rezultātu jau sestajā minūtē, bet pirmās trešdaļas izskaņā tukumnieki rezultātu izlīdzināja, izmantojot skaitlisko vairākumu – 1:1.

Otrās trešdaļas vidū “Tukums/Venta 2002” izvirzījās vadībā un nedaudz vēlāk, izmantojot vairākumu panāca divu vārtu pārsvaru. Trešdaļas izskaņā “Zemgale Juniors” uzbrucējs Kevins Strādnieks, samazināja pretinieku pārsvaru, dodot cerības uz pozitīvu iznākumu nākamajā spēles nogrieznī – 2:3.

Trešās trešdaļas sākumā “Tukums/Venta 2002” trešo reizi spēles gaitā izmantoja skaitlisko pārsvaru un neatstāja jelgavniekiem iespējas atspēlēties – 2:4. Kopumā “Zemgale Juniors” spēlēja disciplinēti, bet pretinieki bija prasmīgāki spēlējot nevienlīdzīgos sastāvos.

Pret “Daugavpils LSS”

Vienīgo uzvaru oktobrī “Zemgale Juniors” guva pret “Daugavpils Ledus sporta skolas” audzēkņiem, kuri atrodas turnīra tabulas trešā pozīcijā – 2:1. Vārtus jelgavnieku labā guva Daniels Šeršņovs un Aleksis Ostaņkovičs.

Pret HS “Rīga”

Trešo reizi šajā sezonā “Zemgale Juniors” tikās ar čempionāta līderiem – HS “Rīga” un atkal jelgavniekiem nedaudz pietrūka, lai atņemtu punktus turnīra spēcīgākajai komandai.

HS “Rīga” pirmajā trešdaļā ar vienu vārtu guvumu izvirzījās spēles vadībā – 0:1. Otrās trešdaļas sākumā uzbrucējs Kevins Strādnieks panāca rezultāta izlīdzināšanu. Pagāja vien divas minūtes, kad turnīra līderi atjaunoja vienu vārtu pārsvaru. Trešdaļas izskaņā, izmantojot skaitlisko vairākumu, Kevins Strādnieks otro reizi tikšanas gaitā izlīdzināja spēles rezultātu – 2:2.

Īsta drāma izvērtās trešajā trešdaļā. HS “Rīga” ātri izvirzījās vadībā ar vienu vārtu pārsvaru. Trešdaļas vidū “Zemgale Juniors” uzbrucējs Kristaps Glazeikins, spēlējot skaitliskā mazākumā, izlīdzināja spēles rezultātu. Kad līdz spēles beigām bija atlikusi tikai viena minūtē, HS “Rīga” spēja gūt uzvaras vārtus. Jelgavnieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet tā arī nepaguva atspēlēties – 3:4.

Pret “Liepājas SSS”

Ne mazāk satraucoši izvērtās spēle pret otro JAHL spēcīgāko komandu – “Liepājas SSS”. Jelgavnieku uzbrucējs Raivo Beinarovičs izvirzīja mūsu komandu vadībā pirmās trešdaļas vidū, bet tās noslēgumā liepājnieki spēja atspēlēties – 1:1.

Otrajā trešdaļā “Zemgale Juniors” vadībā izvirzīja Kevina Strādnieka gūtie vārti, bet atkal trešdaļas beigās “Liepājas SSS” spēja izlīdzināt rezultātu – 2:2.

Trešās trešdaļas vidū jau liepājnieki izvirzījās vadībā, bet jelgavnieki ar visiem saviem centieniem nepaspēja atspēlēties un piekāpās ar minimālu pretinieka pārsvaru – 3:4.

5

Jāpiezīmē, ka deviņi no desmit komandas rezultatīvākiem hokejistiem spēlē arī “Zemgale/LLU” sastāvā “Optibet” hokeja līgā.