Spēlētāji

Jelgavas hokeja komandas “Zemgale/LBTU” sastāvu papildina aizsargs Edgars Dīķis, kurš šo sezonu iesāka HK “Kurbads” vienībā.

Aizsargs Edgars Dīķis ir labi pazīstams Jelgavā, jo divas sezonas pēc kārtas viņš palīdzēja “Zemgale/LBTU” izcīnīt Latvijas čempionu titulu.

Hokejists pievienojās jelgavniekiem 2021./2022. gadu sezonā, aizvadot 26 regulārajā čempionātā un 8 izslēgšanas kārtas spēles, gūstot 2 vārtus un atdodot 7 rezultatīvas piespēles. Šajā sezonā kopā ar komandu pirmo reizi kļuva par Latvijas čempionu.

2022./2023. gada sezonā Edgars kopā ar “Zemgale/LBTU” otro reizi kļuva par Latvijas un pirmo reizi par Baltijas čempionu. 10 regulārā čempionāta un 8 izslēgšanas kārtas spēlēs viņš guva 1 vārtus un atdeva 4 rezultatīvas piespēlē. Somijas “Mestis” līgā aizsargs aizvadīja 22 spēles, atdodot 2 rezultatīvās piespēles. Edgars šajā sezonā pildīja arī kapteiņa pienākumus. 

2023./2024. g. sezonu Edgars Dīķis uzsāka HK “Kurbads” sastāvā, kur aizvadīja 21 spēli un atzīmējās ar 3 gūtiem vārtiem, ka arī 10 rezultatīvām piespēlēm.

Edgaru Jelgavā ciena par atbildīgu uzvedību uz laukuma un sirsnīgu attieksmi pret komanda biedriem. Viņa atgriešanās ir patīkami svētki kluba iekšienē un cerams arī komandas atbalstītājiem.

Share